شیک پارس

انواع مدل انگشتر نگین دار زنانه و دخترانه شیک و متفاوت

انواع مدل انگشتر نگین دار زنانه و دخترانه شیک و متفاوت

 

انواع مدل انگشتر نگین دار زنانه

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از انواع مدل انگشتر نگین دار زنانه مدل انگشتر طلا زنانه 2018,جدیدترین مدل انگشتر زنانه,مدل انگشتر عقیق زنانه جدید,جدیدترین مدل انگشتر زنانه بدون نگین,مدل جدید انگشتر زنانه 2018,عکس جدیدترین مدل انگشتر زنانه,جدیدترین مدل انگشتر عقیق زنانه,جدیدترین مدل انگشتر نقره زنانه فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  انگشتر نقره نگین دار زنانه,انواع مدل انگشتر نگین دار زنانه,مدلهای انگشتر عقیق زنانه,مدل انگشتر عقيق زنانه,مدل انگشتر عقیق زنانه طلا,مدل انگشتر عقیق زنانه نقره,مدل انگشتری عقیق زنانه,مدل انگشتر زنانه با عقیق ملاحظه میفرمایید.

 مدل انگشتر نامزدی (52)

مدل انگشتر نامزدی طلا

مدل انگشتر نامزدی (53)

مدل انگشتر نامزدی با قیمت

مدل انگشتر نامزدی (54)

مدل انگشتر نامزدی ساده

مدل انگشتر نامزدی (55)

مدل انگشتر نامزدی تک نگین

مدل انگشتر نامزدی (56)

مدل انگشتر نامزدی جواهر

مدل انگشتر نامزدی (57)

مدل انگشتر نامزدی2018

مدل انگشتر نامزدی (58) مدل انگشتر نامزدی (59)

برای مثال ممکن است شما انگشتر برلیانی بخرید که فروشنده مبلغ زیادی بابت سنگ کار شده روی آن بگیرد اما هنگام فروش متوجه شوید که برلیان به کار رفته در انگشتر به دلیل تراش بد و داشتن ناخالصی و… نامرغوب بوده و ارزش پول پرداختی شما را نداشته است. برای جلوگیری از این مشکل تنها راهی که می ماند این است که از جواهر فروشی هایی خرید کنید که معتبر باشند و جنس خریداری شده را تضمین کنند.جواهر فروشی های معتبر هنگام فروش تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد از پول پرداختی شما را کسر می کنند درصورتی که اگر فاکتور معتبری نداشته باشید هنگام فروش جواهر ممکن است ضرر زیادی متحمل شوید .

مبنای مزد ساخت طلا و جواهر براساس طرح آن تعیین می شود. طلاهایی که با ماشین و در تیراژ بالا ساخته می شوند مزد ساخت پایین تر و آن هایی که کار دست و محدود تر است، مزد ساخت بالاتری دارند اما به این معنی نیست که تمام طلاهای ساخت ماشین کم اجرت هستند بلکه پیچیدگی طرح و نوع سوار شدن سنگ ها روی بالا بردن هزینه اجرت تاثیر می گذارد.معمولا افرادی که به طلا تنها به عنوان خرید سرمایه نگاه نمی کنند و جنبه تک بودن و زیبایی آن برای شان حائز اهمیت است، برای داشتن یک طرح منحصر به فرد، حاضرند برای ساخت آن هر هزینه ای را بپردازند .

مدل انگشتر نامزدی (60)

مدل انگشتر نامزدی 2018,مدل انگشتر نامزدی 2018,مدل انگشتر نامزدی طلا

همچنین دیدن فرمایید