مدل لباس های سلبریتی ها در مت گالا 2018 ,آرایش سلبریتی ها  مراسم مت گالا 2018

استایل-ستاره-ها-در-مت-گالا-met-gala-2018 (51)

در نخستین دوشنبه ماه می یکی از بزرگ ترین جشن های دنیای مد “مت گالا” با تم “بدن های آسمانی، فشن و اندیشه فرقه کاتولیک” برای جشن گرفتن جدیدترین نمایشگاه مد موزه متروپولیتن برگزار شد.

استایل-ستاره-ها-در-مت-گالا-met-gala-2018 (17)

در این نمایشگاه تمرکز روی ارتباط بین مد و شاهکارهای هنر مذهبی بود و لباس های گران قیمت شرکت کنندگان مراسم از طراحان بزرگی چون ورساچه، والنتینو، دولچه اند گابانا و شنل است.

لباس جنیفر لوپز 2019

اسپانسرهای مراسم امسال ریحانا، دوناتلا ورساچه و امل کلونی بودند و سلبریتی ها با لباس ها و اکسسوری های گران قیمت از ریحانا با لباس سبک پاپ مزین به الماس تا بلیک لایولی با جواهرات ۲ میلیون دلاری در مراسم مت گالا ظاهر شدند. با هم نگاهی به این مراسم پرهزینه بیندازیم.

هزینه برگزاری مراسم مت گالا امسال ۳٫۵ میلیون دلار گزارش شده است.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (23)

هزینه بلیط شرکت در این مراسم ۳۰ هزار الی ۵۰ هزار دلار بود. مبلغی که می توان با آن یک خانواده ۴ نفره را از فقر بیرون کشید.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (24)

ارزش هر میز در این مراسم ۲۷۵ هزار دلار است تا ۵۰۰ هزار دلار است و این هزینه اگر توسط اسپانسرها پرداخت شود بیشتر می شود. در سال ۲۰۱۵ کمپانی یاهو یکی از اسپانسرهای این مراسم مبلغ ۳ میلیون دلار فقط برای ۲ میز پرداخته است.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (25)

بعضی از سلبریتی ها اگر پشت میزی بنشینند که هزینه آن توسط یک برند پرداخته شده باشد و لباس یک طراح مد را پوشیده باشند رایگان در این مراسم شرکت می کنند.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (26)

ارزش لباس های طراحی شده در این مراسم از ۴٫۴۹۵ تا ۳۵٫۶۱۰ دلار است.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (27)

طراحی لباس شاهانه بلیک لایولی در مراسم امسال توسط ورساچه ۶۰۰ ساعت زمان برده است و ارزش جواهرات او از برند لورن شوارتز ۲ میلیون دلار است.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (28)

بعضی از سلبریتی ها از جمله لیلی رینهارت از پوشیدن لباس های طراحان لاکچری اجتناب کرده و در عوض ترجیح دادند لباس هایی که توسط برند اچ اند ام طراحی شده است بپوشند.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (29)

میهمانان مت گالا به مکانی برای آماده شدن قبل از مراسم نیاز دارند و یکی از این مکان ها هتل Carlyle است که ارزش اتاق های آن بین ۸۲۰ تا ۹۱۰ دلار است. هتل the Mark یکی دیگر از هتل های نزدیک است که ارزش اتاق های آن بین ۱۱۹۵ تا ۱۲۵۰ دلار است.

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (30)

لباس ۱٫۵ میلیون دلاری کتی پری در مراسم مت گالا ۲۰۱۷٫

آرایش-صورت-و-مدل-لباس-های-سلبریتی-ها-در-مت گالا (31)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید