مدل اسنیکرهای زیبا مناسب آقایان

Reed-Low-Top-Sneaker ،نمدلهای-اسنیکر-مردانه- مدل-اسنیکرهای-مناسب -آقایان

نمونه هایی از مدلهای اسنیکرهای مردانه – مدل اسنیکرهای زیبا مناسب آقایان

  واژه ی Sneak به معنای مخفیانه راه رفتن و یا بصورت دزدکی کاری کردن، می باشد.

 تاریخچه اسنیکر

تاریخچه ی اسنیکر به سالها قبل بازمیگردد زمانی که در قرن 18 میلادی، مردم کفشهای کفی داری میپوشیدند که حالت لاستیکی داشتند و Plimsolls نام داشتند و البته به اندازه ی کافی راحت نبودند. در سال 1982 کمپانی آمریکایی U.S Rubber با ایده ی جدید تولید اسنیکرهای راحت و با دوام، با رویه ای از جنس کرباس، شروع به ساخت اسنیکرهایی کرد که در سال 1917 به آنها Keds (برند آمریکایی) گفته می شد. علت دادن نام اسنیکر (Sneaker) به آنها این بود که اگر کسی یکی از این اسنیکرها را می پوشید، به راحتی و بدون ایجاد سرو صدا میتوانست بصورت مخفیانه به حرف دیگران یا کسی گوش دهد (Sneak Up).

* واژه ی Sneak به معنای مخفیانه راه رفتن و یا بصورت دزدکی کاری کردن، می باشد.

تا مدت زمان درازی اسنیکرها فقط مخصوص تیپ اسپرت بودند اما امروزه دیگر چنین نیست و می‌توانید آنها را با هر تیپ و استایلی از کژوال گرفته تا رسمی بپوشید. این کفش‌های راحت که نامش از فعل انگلیسی اسنیک به معنای آرام راه رفتن می‌آید از هر جهت با کفش‌های کلاسیک چرمی تفاوت دارد. انواع متفاوتی از اسنیکر وجود دارد که همه آنها به هر نوع اندامی نمی‌آید.

*

اسنیکرهای ساق کوتاه

پوشیدن این اسنیکرها بسیار ساده است و به اکثر اندام‌ها و ظاهرها می‌آید.

نمدلهای-اسنیکر-مردانه- مدل-اسنیکرهای-مناسب -آقایان

نمونه هایی از مدلهای اسنیکرهای مردانه– مدل اسنیکرهای زیبا مناسب آقایان

نمدلهای-اسنیکر-مردانه- مدل-اسنیکرهای-مناسب -آقایان

مدل اسنیکرهای زیبا مناسب آقایان

 

اسنیکرهای ساق بلند

پوشیدن این نوع اسنیکرها در مقایسه با اسنیکرهایی با ساق بلند سخت‌تر است. این اسنیکرها مناسب افراد قدبلند است و افراد قدکوتاه را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

نمدلهای-اسنیکر-مردانه- مدل-اسنیکرهای-مناسب -آقایان

مدل اسنیکرهای زیبا مناسب آقایان

 

 

 

اسنیکرهای MidTop

این مدل اسنیکرها ساق کوتاه‌تری دارند و برای کوتاه قدها مناسب‌تر از اسنیکرهای ساق بلند هستند.

نمدلهای-اسنیکر-مردانه- مدل-اسنیکرهای-مناسب -آقایان

نمونه هایی از مدلهای اسنیکرهای مردانه

NMN530W_mz

مدل اسنیکرهای زیبا مناسب آقایان

۳

نمونه هایی از مدلهای اسنیکرهای مردانه

******************

 

 

انواع استایل اسنیکرها
در این قسمت نیز ما سه مدل اسنیکر داریم:

اسنیکرهای رانینگ

۴

این مدل‌ها جزو کفش‌هایی است که شما می‌توانید با یک ظاهر کژوال و همچنین یک ظاهر کاری بپوشید. برندهایی مانند نیوبالانس و نایک مدل‌های متنوعی از اسنیکرهای رانینگ وارد بازار کرده‌اند.

اسنیکرهای تنیس

تنوع این مدل اسنیکر بسیا زیاد است. این اسنیکرها می‌توانند پارچه‌ای، چرم یا چرم سوئدی باشد. برندهایی مانند وانس و آدیداس در تولید این مدل خوش درخشیده‌اند.

اسنیکرهای مبتکرانه

پوشیدن این اسنیکرها که سادگی مدل‌های دیگر را ندارند و به اصطلاح دارای زلم زیمبو هستند از سایر مدل‌های اسنیکر سخت‌تر است.

 

چطور یک جفت اسنیکر بپوشیم؟

یک جفت اسنیکر ساق بلند و یا میدتاپ، اگر با یک بلوز، یک پیراهن مردانه و یک جین لوله تفنگی پوشیده شود، ظاهری آراسته به شما خواهد داد و اگر با یک تیشرت و یک شلوار کتان پوشیده شود ظاهری راحت و کژوال به شما می‌دهد.
اسنیکرهای ساق کوتاه می‌توانند با یک استایل خیلی رسمی پوشیده شوند، مثلا با یک دست کت‌شلوار هنگام رفتن به سرکار، که در این صورت باید اسنیکرهایی با رنگ تیره انتخاب کنید. برای این‌که ظاهر کژوال‌تری داشته باشید می‌توانید آن را با یک بلوز، یک پیراهن مردانه و یک جین توسی ست کنید.