شیک پارس

طرح های کفش مجلسی زنانه جدید سال 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (21)

کفش مجلسی زنانه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از کفش مجلسی زنانه جدید   مدل کفش پاشنه بلند مجلسی دخترانه جدید,مدل کفش پاشنه بلند مجلسی دخترانه 2018,مدل کفش مجلسی دخترانه پاشنه بلند 2018,مدل کفش پاشنه بلند مجلسی زنانه 2018,جدیدترین مدل کفش پاشنه بلند مجلسی 2018,مدل کفش پاشنه بلند شیک و مجلسی,شیک ترین مدل کفش پاشنه بلند مجلسی  فراهم آورده ایم.

 مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (22)

کفش مجلسی زنانه پاشنه کوتاه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (24)

کفش مجلسی زنانه جدید

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (25)

کفش مجلسی زنانه بدون پاشنه

  مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (27)

کفش مجلسی زنانه 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (28)

کفش مجلسی زنانه سایز بزرگ

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (29)

کفش مجلسی زنانه مشکی

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (30)

کفش مجلسي زنانه,كفش مجلسي زنانه

اگر روی سطح سفت مانند سطح بتونی زیاد راه می روید، یک روز از کفشی با کفی نرم و روز دیگر کفشی با کفی سفت تر استفاده کنید. در سطوح نرم تر که کمی لیز هستند، حواستان به کفی های چرمی و کفش های پاشنه بلند باشد، چون امکان سر خوردن و زمین خوردن بالاست. حتما از کفی هایی از لاستیک طبیعی و پاشنه های کلفت استفاده کنید.

پابرهنه راه رفتن، پاها را در وضعیتی ایده آل قرار می دهد. نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان می دهد که پوشیدن مداوم کفش «بیومکانیک» راه رفتن را با خطر مواجه می سازد و باعث تغییر دامنه ی حرکتی مفصل های ران ها، زانوها، قوزک پا، انگشتان پا و ظاهر و ریتم راه رفتن می شود. این عادت نامناسب باعث افزایش ناراحتی های مفصلی می شود و در طولانی مدت امکان ابتلا به آرتروز در ناحیه اعضای تحتانی و همچنین مشکلات استخوانی را بالا می برد.پا برهنه راه رفتن در همه ی سطوح باعث تحریک حساسیت پوست پاها شده و به تعادل بدن و پیشگیری از زمین خوردن کمک می کند. این کار باعث افزایش استحکام استخوان ها شده و از پوکی استخوان پیشگیری می کند.

طرح های کفش مجلسی زنانه جدید سال 2018

مدل کفش مجلسی زنانه 2018,جدیدترین مدل کفش مجلسی زنانه 2018,

همچنین دیدن فرمایید