شیک پارس

عکس کفش مجلسی زنانه جدید و زیبا برای سلیقه های مختلف

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (61)

عکس کفش مجلسی زنانه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  عکس کفش مجلسی زنانه جدید   جدید ترین مدل کفش مجلسی پاشنه بلند,جدیدترین مدلهای کفش مجلسی پاشنه بلند,مدل کفشهای پاشنه بلند مجلسی جدید,مدل های جدید کفش مجلسی پاشنه بلند فراهم آورده ایم.

 مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (62)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترانه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (63)

مدل كفش مجلسي پاشنه بلند,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (65)

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند شیک

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (66)

عکس کفش مجلسی زنانه جدید مدل کفش مجلسی پاشنه بلند جدید

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (67)

عکس کفش مجلسی زنانه جدید مدل کفش مجلسی پاشنه بلند 2018

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (68)

عکس کفش مجلسی زنانه جدید مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترونه

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (69)

عکس کفش مجلسی زنانه جدید مدل کفش مجلسی پاشنه بلند مشکی

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند (70)

– باید پاها روزانه چندين بار شسته شده و لاي انگشتان پا را خشک و جوراب ها را به طور مرتب عوض کرده و به خوبي شست زیرا در پاهاي انسان ، غده هاي عرق زاي زيادي وجود دارد. اين غده ها در پاها ايجاد رطوبت و عرق مي کند. وجود رطوبت در پاها، باعث بروز قارچ هاي خاصي در آنها مي شود. اين قارچ ها در لاي انگشتان پا به خوبي رشد مي کنند و سبب بروز خارش و مشکلات دیگری در پا می شوند.
۲- پوشیدن کفش مناسب در سلامت پا بسیار اهمیت دارد ،پوشيدن کفش هاي تنگ موجب فشار در پا و اصطحکاک شديد پوست پا با کفش و ايجاد پينه در انگشتان يا کف پا مي شود
۳- نپوشیدن کفش های پاشنه بلند به مدت طولانی ، کسانی که مدتهای طولانی کفش پاشنه بلند می پوشند، بیشتر در معرض ابتلا به التهاب کپسولهای مفصلی که تامین کننده ماده نرم کننده مفاصل هستند و آرتروز قرار میگیرند. پاشنه بلند موجب کشیدگی تاندونها یا بندهای رابط ماهیچه و استخوان نیز میشوند که به درد و التهاب محل منجر میشود.
در خرید کفش باید دقت کرد باید کفش مناسب و اندازه پا باشد خرید کفش های بزرگتر یا تنگ باعث تغییر در ساختار پا و بد شکل شدن پا می شود بهتراست خرید کفش را به ساعات آخر روز موکول کرد زیرا پا در متورم ترین حالت روزانه خود خواهد بود. کفشی که در ساعات اولیه روز قالب است، در هنگام غروب ممکن است موجب تاول زدن پا شود.
۴- بهداشت جوابها به عنوان اولین محافظان پا باید رعایت شود جوابها را باید بعد از هر بار پوشیدن شست ، بهتر است از جورابهای رنگ روشن استفاده شود تا در صورت کثیف شدن مشخص باشد
۵- بهتر است داخل کفش ها نیز تمیز شود افراد بیشتر به ظاهر بیرونی کفش توجه دارند و آن را واکس زده و برق می اندازند و از داخل کفش که در سلامت پا دخالت مستقیم دارد غافلند.
۶- به خانم های خانه دار توصیه می شود در صورتی که با دست لباس می شورند باید از یک چهار پایه استفاده نمایند تا به زانوهای آنها کمتر فشار وارد شود.

عکس کفش مجلسی زنانه جدید و زیبا برای سلیقه های مختلف

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند بچه گانه,مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترانه 2018,مدل کفش های مجلسی پاشنه بلند دخترانه

همچنین دیدن فرمایید