شیک پارس

جنجال ماجرای ازدواج الهام حمیدی

 ازدواج ناموفق الهام حمیدی 

ماجرای-ازدواج-الهام-حمیدی (4)

الهام حمیدی جمعه ۱۱ تیر ماه، در برنامه دورهمی مهران مدیری حاضر شد، و در بخشی از این برنامه گفت ازدواج نکرده و مجرد است. بسیاری از کاربران فضای مجازی پس از این برنامه، به پیج او رفتند و یادآور شدند که پیش از این ازدواج کرده است.

جنجال-ماجرای-ازدواج-الهام-حمیدی (1)

… ازدواج کردم و ۱۰ ساله که … الهام حمیدی: یکبار ازدواج کردم و ۱۰ ساله که طلاق گرفتم +فیلم.

جنجال-ماجرای-ازدواج-الهام-حمیدی (5)

الهام حمیدی در واکنش به این اتفاق، این متن را منتشر کرده است:

“خواهشا منه، عجول و لجباز و از ادامه فعالیت در اینستا و شبکه مجازی منصرف نکنید، خواهش میکنم وکیل پایه یک دادگستری نشید و من و ادمها و زندگی شخصی مارو قضاوت نکنید من سعی کردم گفتگویی روان و بی ریا و خالص داشته باشم اما واقعا از دست بعضی ها نمی توان آب خورد و براحتی اسم و فامیلت و گفت چه برسه به مسائل شخصی و زندگی خصوصی، من پنهان کاری نکردم و گفتم قسمت نشده ازدواج کنم چون در حال حاضر و مدتهاست مجردم و ازدواج نکردم و حاضر نیستم برای بیماری عده قلیلی دارو و سوژه باشم انهم در حوزه زندگی خصوصی، همدیگرو زود قضاوت نکنیم.ای کاش میشد جای من بودید و بعضی از این کامنت ها رو میخوندید و هضم میکردید، مننون از دوستان و دوستداران واقعی و پاک خواهر همه شما الهام”

ازدواج به گفته کاربران شبکه های اجتماعی

الهام حمیدی زیاد مایل به ورود رسانه ها به زندگی شخصی خود نیست؛ در بیست سالگی ازدواج کرده و همسرش فعالیت هنری ندارد، 3 عکس بالا بعنوان همسر او در شبکه های اجتماعی طرفدارانش دیده میشود.

جنجال-ماجرای-ازدواج-الهام-حمیدی (4)

جنجال-ماجرای-ازدواج-الهام-حمیدی (6)

جنجال-ماجرای-ازدواج-الهام-حمیدی (3)

 علت نگفتن ازدواج ناموفق الهام حمیدی به مهران مدیری:http://shikpars.com/elham-hamidi-marriage

0الهام حمیدی جمعه ۱۱ تیر ماه، در برنامه دورهمی مهران مدیری حاضر شد، و در بخشی از این برنامه گفت …
– علت نگفتن ازدواج ناموفق الهام حميدي به مهران مديريالهام حميدي جمعه 11 تير ماه، در برنامه دورهمي مهران مديري حاضر شد، و در بخشي از اين …
علت نگفتن ازدواج ناموفق الهام حمیدی به مهران مدیریالهام حمیدی جمعه 11 تیر ماه، در برنامه دورهمی مهران مدیری حاضر شد، و در بخشی از این .
علت نگفتن ازدواج ناموفق الهام حمیدی به مهران مدیریالهام حمیدی جمعه 11 تیر ماه، در برنامه دورهمی مهران مدیری حاضر شد، و در بخشی از این …

همچنین دیدن فرمایید