آموزش دیر ارضا شدن در حین رابطه جنسی افزایش زمان رابطه جنسی

دیر ارضا شدن,افزایش زمان رابطه جنسی,آموزش دیر ارضا شدن

آموزش دیر ارضا شدن و افزایش زمان رابطه جنسی را در این پست وب سایت قلیون به شما خواهیم گفت . برای دیر ارضا شدن در رابطه جنسی ، فرد باید بتواند کنترل انزال خود را به دست بگیرد و به عبارتی از انزال زودرس جلوگیری کند و بتواند طول رابطه جنسی را بیشتر کند . یکی از شایع ترین مشکلات و معضلاتی که در بین مردان وجود دارد مشکل انزال است . انزال زودرس در بین مردان بسیار دیده می شود و اکثریت مردان از رفتن و مراجعه به پزشک خودداری می کنند که این یک کار اشتباه است . در ادامه روش هایی را جهت افزایش زمان رابطه جنسی به شما شرح خواهیم داد .

دیر ارضا شدن,افزایش زمان رابطه جنسی,آموزش دیر ارضا شدن

روش Start & Stop بهترین روش برای دیر ارضا شدن

یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زودرس یا دیر ارضا شدن روش start & stop نام دارد . در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آن که ارگاسم شوید ، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید . هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد . با تمرین و تکرار سعی کنید آستانه انزال را در خودتان معین کنید و سپس تلاش کنید تا بر روی کنترل آن اجحاف کامل پیدا کنید تا بواسطه ی آن قادر شوید مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید. سعی کنید زمانیکه به آستانه انزال نزدیک می شوید کاری کنید تا برانگیختگی کمتر شود. همیشه خودتان را پایین تر از حدی نگه دارید که انزال اجباری صورت پذیرد. هرگاه که احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، حرکت دادن بدن را متوقف کنید، چند ثانیه به خود فرصت بدهید تا آرام شوید و زمانیکه تحریک اندکی کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهید.

روش ماستر و جانسون برای دیر ارضا شدن

این شیوه شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که منجر به ارگاسم می شود. این روش از دیر ارضا شدن نیاز به اراده و تمرین دارد ولی بسیار موثر است. ماستر و جانسون، شامل تحریک سکسی توسط خود فرد یا زوج جنسی می باشد. انجام تحریک تا رسیدن به نزدیکی قله (ارگاسم) و متوقف کردن آن است.

این کار در چند نوبت و اوقات مختلف انجام می شود و به تدریج زمان هر تحریک افزایش می یابد تا فرد احساس می کند زمان طولانی تری را صرف هر بار تحریک می نماید پس از چند نوبت و چند روز تمرین انجام نزدیکی شروع می شود. مرد به پشت می خوابد و به آرامی کار نزدیکی انجام می شود. به محض اینکه تحریک به قله نزدیک می شود با علامت دادن به زن (پارتنر) مدتی حالت ریلکس به خود گرفته و مجددا نزدیکی شروع می شود.

دیر ارضا شدن,افزایش زمان رابطه جنسی,آموزش دیر ارضا شدن

تکنیک فشار روش جدید دیر ارضا شدن

روش فشار در دهه ی ۶۰ میلادی توسط مسترز و جانسون ارائه شد. در این متد فرد و یا شریک جنسی وی را از لحاظ جنسی به آرامی تحریک می کند، سپس هنگامی که فرد به نزدیک لحظهء انزال رسید، با انگشتهای نشانه و شصت حلقه ای به دور آلت درست میکند و محکم آنرا می فشارد تا وقتی که فشار جنسی فروکش کند. سپس مجددا مراحل بالا را برای سه بار تکرار می کنند و دفعهء سوم اجازهء انزال را میدهند. با تکرار این کار ۱ تا ۲ مرتبه در هفته کنترل جنسی آنها بالا میرود و زمان نزدیکی را می توانند افزایش دهند.

دیر ارضا شدن,افزایش زمان رابطه جنسی,آموزش دیر ارضا شدن

زنان معمولا دیرتر از مردان ارضا می‌ شوند و عدم آگاهی زوجین از چگونگی ایجاد تطابق، زمان طولانی ارضا شدن زوجه و زمان کوتاه‌تر زوج، باعث نمود بیشتر و عذاب آورتر این مشکل می‌شود. در حالی که می‌توان با یک آموزش درست در این زمینه از احساس نارضایتی زوجین جلوگیری کرد .

دیر ارضا شدن