خوردن پیشاب - خوردن منی - مکیدن مایع منی

تمامی این مطالب برای بالا بردن سطح آگاهی های جنسی شما عزیزان است و هیچ نیست بدی در آن نیست

شخصی به امام صادق(ع) اظهار می دارد که آیا مرد می تواند، اندام تناسلی و فَرج همسر خود را ببوسد، امام فرمود: اشکالی ندارد ولی این چه کاری است؟!با این جمله کراهت خود را از این گونه رفتار نشان داده اند. از این روایت مشخص می شود که سـ کـ ـس دهانی  مورد توجه ائمه(ع) نبوده و نیست.

تماس دهان با نواحی تناسلی مرد و یا زن احتمال ایجاد بیماریها رو زیاد میکنه. مرد و یا زنی که این عفونتها در بدنش فعال میشن..ممکنه دچار تب.دردشکم و اسهال بش.عفونتهائی مثل, تب خال تناسلی, زگیل تناسلی,سوزاک و هپاتیت ممکنه به شریک جنسی منتقل بشن.. چون خیلی از اونها در بدن شریک جنسی هستند اما بی علامت هستند و ممکنه وقتی وارد بدن کسی بشن که از س ک س دهانی استفاده کرده.. تازه فعال بشن.البته با این جور سکس, احتمال اینکه زخمی ایجاد بشه و خون اون زخم وارد دهان شریک جنسی بشه بالا هست.

خوردن مایع منی ویا خوردن پیشاب مردان از نظر علمی :

خوردن مایع منی توصیه نمی گردد و کاری است اشتباه در برخی از فیلمهای پورنو تصاویر خوردن مایع منی توسط زنانی که در حال برقرای رابطه جنسی هستند به تصویر کشیده می شود و همین عاملی شده تا افراد با تقلید از این فیلمها اقدام به چنین کاری کنند که اشتباه بوده و می تواند ناقل بیماریها باشد. لذا چه از نظر شرعی و چه از نظر پزشکی خوردن مایع منی امری اشتباه می باشد.
از نظر علمی باید گفت مایع منی مایعی است که سرشار از فروکتوز می باشد( فروکتوز قندی است که در میوه ها موجود می باشد) و برخی ویتامینها و مواد غذایی در آن وجود دارد و وظیفه این مایع تامین همسرداری،آیین همسرداری ،ناگفته های مسايل زناشویی – انرژی لازم برای اسپرم می باشد.همچنین میلیونها اسپرم درون این مایع شناورند.

eating-urine-and-semen-on-rabete-jensi-4

یکی از منابع ویروسهایی مثل هپاتیت ب و ث و همچنین ویروس ایدز نیز در صورت ابتلا فرد به این بیماریها می باشد. در صورتی که فرد بیماری آمیزشی داشته باشد نیز باکتری ها و میکروب بیماری درون این مایع به وفور یافت می شوند و به دلیل غنی بودن آن از مواد مغذی به راحتی در آن رشد و نمو می نمایند.

اگر فرد سالم بوده و هیچگونه بیماری نداشته باشد خوردن مایع منی تاثیری ندارد ولی اگر فرد مبتلا به یکی از این بیماریها باشد خوردن مایع منی می تواند منجر به انتقال بیماری گردد.در مجموع به علت اینکه بسیاری از بیماریها مخفی بوده و در آزمایشات فقط مشخص می گردد و فرد ناقل خاموش بیماری می باشد

حکم خوردن مایع منی از نظر شرعی

قبل از خروج مني مايعي از الت تناسلي مرد خارج ميشود كه نجس نمي باشد ايا خوردن ان اشكال دارد ؟
طبق فتوای آیه الله خامنه ای
خوردن آن اشکال دارد.

رابطه جنسي از طريق دهان(اورال)چه حكمي دارد؟(اگر بدون خوردن مايع مني باشد)

طبق فتواي آيه الله سيستاني
اورال س ك س يا همان س ك س دهاني به شرط اين كه
مايع هايي كه از آلت تناسلي خارج مي شوند بلعيده
نشود بلااشكال است .

eating-urine-and-semen-on-rabete-jensi-1

رابطه جنسی لذت بخش بدون خوردن مایع منی

بسياري از مردان اين عمل را كه ببينند شريكشان مایع منی انها را مي خورد ،بسيار تحريك كننده ميبينند. البته اين مورد چيزي بسيار بالاتر از يك خواسته روحي است تا يك امر فيزيكي. يعني اينكه مايع مني وي بعد از ترك آلت و دقيقا كجا خواهد رفت و چه خواهد شد ممانعتي براي تحريك شدنش ايجاد نخواهد كرد.

براي بسياري از مردان انجام اينكار  يك احساس پذيرفته شدن آنها و همچنين به همراه  يك حس خواستن سكس از سوي شريكشان مي باشد. و زماني كه شما مني را تف مي كنيد براي آنها اين يك حس ريجكت و قبول نشدن را براي آنها دارد.

از سوي ديگر شما بايد بدانيد اين حس براي انها به هر قيمتي باشد دليل نمي شود كه شما خود را درگير كار و يا رفتاري بكنيد كه از آن لذت نمي بريد. پس چه كاري بايد انجام دهيد وقتي كه چنين شريكي داريد و مي خواهيد كه هر دوي شما راضي باشيد؟ كاري كه عموما بيشتر زوجيني كه چنين مشكلي دارند انجام مي دهند اين است كه مردان سعي كنند بجاي اينكه درون دهان تخليه شوند  قبل از ارگاسم آلت خود را بيرون كشيده و بروي بدن شريك چنين كاري را انجام دهند. 

در اين ميان زنان نيز بايد بدانند كافي است كه بجاي اينكه بلافاصله مايع را تف كنند بگذارند كه به آرامي از دهان آنها خارج شود و اصلا واكنش عصبي از اين مسئله نشان ندهند. شريك شما ديگر چندان ترجيح نخواهد داد كه به شما فشار بياورد كه اين مايع را قورت دهيد.

مهم نيست كه چه كاري انجام مي دهيد اما بايد بدانيد اين به شما و رفتار شما و ميزاني كه مي خواهيد شريك شما از بودن با شما تخليه رواني گردد بر مي گردد.براي وي بسيار تفاوت خواهد بود بين اينكه صورت خندان شما را ببيند و تخليه شود تا اينكه ببيند يك مرتبه شما به سمت دستشويي مي دويد تا دهان خود را بشوييد!…

eating-urine-and-semen-on-rabete-jensi-2

رابطه جنسی به همراه دریافت منی توسط زن

به اعتقاد برخی از محققان زنانی که در هنگام انجام رابطه جنسی امکان دریافت مایع منی را در بدن خود بطور مستقیم و بدون کاندوم داشته اند کمتر علائم افسردگی از خود نشان داده اند لذا میتوان استنباط کرد جذب مایع منی در بدن زن پیامدهای مثبت روحی خلقی میتوانسته ایجاد کرده باشد. منظور از  مایع منی توده آبکی شیری رنگی است که از غدد و بخش های ارگان جنسی ترشح و در هنگام انزال از مجرای ادار مرد خارج میگردد .

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید