شیک پارس

دانلود عکس های طراحی ناخن ساده با طرح های زیبا و شیک

دانلود عکس های طراحی ناخن ساده

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  دانلود عکس های طراحی ناخن ساده   عکس طراحی ناخن جدید 2018,عکس طراحی ناخن جدید 92,عکس طراحی ناخن جدید ساده,عکس طراحی ناخن جدید 2018,عکس طراحی ناخن جدید 97,عکس طراحی ناخن جدید زیبا, فراهم آورده ایم.

مدل طراحی ناخن (100)

طراحی ناخن زیبا و آسان,طراحی ناخن زیبا ساده

مدل طراحی ناخن (101)

طراحی ناخن زیبا اپارات,طراحی ناخن زیبااا

مدل طراحی ناخن (102)

طراحی ناخن زیبا شیک,طرح ناخن زیبا و ساده

مدل طراحی ناخن (103)

عکس طراحی ناخن زیبا و ساده

مدل طراحی ناخن (105)

طرح ناخن های زیبا و ساده

مدل طراحی ناخن (106)

آموزش طراحی ناخن ساده و زیبا

مدل طراحی ناخن (107)

مدل طراحی ناخن زیبا و ساده

مدل طراحی ناخن (108)

طرح ناخن زیبا ساده,طراحی های زیبا و ساده ناخن

مدل طراحی ناخن (109)

نقاط سفید بطور شایع روی ناخن ها دیده می شوند و معمولا عودکننده هستند. این نقاط سفید رنگ در اثر آسیب به ناحیه قاعده ناخن در زمانی که سلولهای ناخن در حال تشکیل شدن هستند رخ می دهند و معمولا جای نگرانی وجود ندارد.انتشار عروق خونی در بستر ناخن می تواند ایجاد خطوط عمودی زیر صفحه ناخن کند. اینها نیز بدنبال ضربه به ناخن و یا مصرف داروی خاص و بیماری های خاص ناخن ایجاد شوند. خونریزی خطی خودبخود بهبود می یابند.این مشکل شایعی می باشد. انگشت بزرگ پا بخصوص مستعد است. چیدن نامناسب ناخن ها، استفاده از کفش های تنگ می تواند باعث افزایش انحنای ناخن شده و کناره های ناخن در پوست کناری فرو رفته و باعث پیدایش عفونت و درد شدید می شود. جهت درمان این وضعیت باید قسمت فرورفته در پوست توسط پزشک بریده شده و عفونت نیز درمان شود

این عفونت در ناخن های پا شایع تر از ناخن های دست است چون این عفونتهای قارچی بیشتر محدود به نواحی مرطوب و گرم و محل های تحمل کننده وزن می شوند . در این موارد انتهای ناخن از بستر ناخن جدا می شود و پوسته های سفید، سبز، زرد یا سیاه زیر صفحه ناخن انباشته می شوند و کم کم قاعده ناخن را نیز درگیر می کنند عفونتهای مخمری مثل کاندیدا در ناخن های دست شایعترند بخصوص اگر دستها مرتبا در آب باشند و یا شخص مبتلا به دیابت باشد.

تومورها و زگیل ها در هر قسمتی از ناخن ممکن است رخ دهند بهر حال صفحه ناخن تغییر شکل یافته و یا در اثر رشد تومور یا زگیل تخریب می شود. تومورهای ناخن به دو نوع خوش خیم و بدخیم تقسیم می شوند شایعترین نوع خوش خیم زگیل ها هستند که عفونتهای ویروسی بودن که پوست اطراف و زیر صفحه ناخن را گرفتار می کنند. آنها دردناک بوده و می توانند ایجاد محدودیت درحرکت و استفاده از انگشتان بکنند.

دانلود عکس های طراحی ناخن ساده با طرح های زیبا و شیک

طراحی ناخن ساده و زیبا اپارات,طراحي ناخن زيباترين,زیباترین طراحی ناخن

همچنین دیدن فرمایید