شیک پارس

دانلود عکس طراحی ناخن 2018 دخترانه زیبا و دوست داشتنی

دانلود عکس طراحی ناخن 2018

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دانلود عکس طراحی ناخن 2018   دانلود عکس طراحی ناخن پا,دانلود عکس طراحی ناخن جدید 2018,دانلود عکس طراحی ناخن عروسکی,دانلود عکس طراحی ناخن زیبا,دانلود عکس های جدید طراحی ناخن فراهم آورده ایم.

مدل طراحی ناخن (11)

دانلود عکس طراحی ناخن پا

مدل طراحی ناخن (12)

دانلود عکس طراحی ناخن جدید 2018

مدل طراحی ناخن (13)

دانلود عکس طراحی ناخن عروسکی

مدل طراحی ناخن (14)

دانلود عکس طراحی ناخن زیبا

مدل طراحی ناخن (16)

دانلود عکس های جدید طراحی ناخن

مدل طراحی ناخن (17)

دانلود عکسهای طراحی ناخن جدید

مدل طراحی ناخن (18)

دانلود جدیدترین عکسهای طراحی ناخن

مدل طراحی ناخن (19)

دانلود عکسهای طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (20)

راههای مراقبت از ناخن شامل بخش های مختلفی همچون آشنایی و استفاده از مواد غذایی مفید برای رشد و استحکام ناخن ها و رعایت اصول بهداشتی صحیح می شود که در این بخش با انها آشنا می شوید.قبل از آشنایی با راههای مراقبت از ناخن بهتر است با ساختمان ناخن بیشتر آشنا شوید.

ساختمان ناخن
ناخن بطور طبیعی 3 میلی متر در ماه رشد میکند البته تحت تاثیر عواملی همچون سن ،سطح فعالیت و ارث می باشند.رشد ناخن های دست سریعتر از ناخن های پا می باشد. در فصل تابستان رشد ناخن ها سریعتر از زمستان است.

ناخن ها توسط سلول های زنده پوستی انگشتان دست و پا و از کراتین که یک پروتئین سخت است ایجاد می شوند ناخن شامل قسمتهای مخلتف استقسمت پنهان ناخن که ریشه ناخن بوده و در آن رشد ناخن صورت می گیردقسمت قابل رؤیت ناخن کـه مـا از آن بنام ناخن یاد می کـنیم. از کراتین مرده تشـکیل یافته و کمـی مـحدب می باشد. اساسا بی رنگ است اما بواسطه شبکه مویرگهای خونی که در زیر آن واقع است صورتی بنظر می آید.پوست زیر ناخن که از بافت پیوندی تشکیل یافته و در آن عروق خونی و اعصاب وجود دارد و نقش تغذیه قسمت قابل روئیت را بعهده دارد.

دانلود عکس طراحی ناخن 2018 دخترانه زیبا و دوست داشتنی

دانلود تصاویر طراحی ناخن 2018,دانلود عکس های طراحی ناخن ساده,طراحی ناخن زیبا,طراحی ناخن زیبا و شیک

همچنین دیدن فرمایید