دانلود عکس های جدید طراحی ناخن

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دانلود عکس های جدید طراحی ناخن  ,طراحی ناخن زیبا و آسان,طراحی ناخن زیبا ساده,طراحی ناخن زیبا اپارات,طراحی ناخن زیبااا,طراحی ناخن زیبا شیک,طرح ناخن زیبا و ساده,عکس طراحی ناخن زیبا و ساده,  فراهم آورده ایم.

مدل طراحی ناخن (52)

طراحی ناخن ساده ولی زیبا

مدل طراحی ناخن (53)

طراحی زیبا وساده ناخن اپارات

مدل طراحی ناخن (54)

عکس طراحی ناخن جدید

مدل طراحی ناخن (55)

عکس طراحی ناخن جدید2018

مدل طراحی ناخن (56)

عکس طراحی ناخن جدید 2018

مدل طراحی ناخن (57)

عکس طراحی ناخن جدید 2018

مدل طراحی ناخن (58)

عکس طراحی ناخن جدید

مدل طراحی ناخن (59)

عکس طراحی ناخن جدید ساده

مدل طراحی ناخن (60)

 

ناخن‌های شکننده و شکافته شده اغلب با استفاده از لوسیون‌هایی که محتوی آلفا هیدروکسی اسید یا لانولین هستند، درمان می‌شوند. این مواد می‌تواند قبل و بعد از خیس کردن دست روی ناخن‌ها استفاده شود.عناصر دارای اوره یا لاکتیک اسید نیز در درمان خشکی مؤثر هستند. مصرف مولتی ویتامین همراه با روی، آهن و بیوتین ممکن است مقاومت ناخن‌ها را افزایش دهد و در تقویت مو نیز موثر است.

 

روغن زیتون نیز یک شیوه درمانی ارزان‌قیمت است. باید از استفاده سخت‌کننده‌های ناخن که حاوی سوفانامید تولوئن یا فرمالدئید هستند اجتناب شود، زیرا این مواد می‌تواند باعث تحریک و سوزش پوست شود.تقویت ناخن به صورت طبیعی جلوگیری از خشک شدن ناخن‌ها می‌توان کمی کتیرا را با آب داغ حل کرد و به مدت دو ماه یک روز درمیان به صورت لاک روی ناخن‌ها مالید. این محلول بعد از چند ثانیهجذب ناخن‌ها شده و با شستن دست‌ها از بین نمی‌رود.

 

همچنین برای داشتن ناخن‌هایی سفت و زیبا می‌توانید یک عدد تخم مرغ را شسته و با پوست در یک استکان آبلیمو انداخت و پس از ۴۸ ساعت تخم مرغ را خارح کرده دور بیندازید و آبلیموی سرشار از کلسیم را یا مخلوط با آب یا به صورت شربت همراه عسل میل کنید.اگر ناخن‌هایی خشک و شکننده دارید با دو قاشق غذاخوری نمک دریایی، مقداری اسانس لیمو یا آب‌لیمو، ۲ قطره اسانس کندر و دو قطره اسانس روغن سبوس گندم، می‌توانید یک غذای خوب برای ناخن‌ درست کنید. همه این مواد را در یک پیاله آب گرم بریزید و دو بار در هفته ناخن‌ها را برای یک ربع در این محلول بخیسانید. بعد از شستن دست‌ها از کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید.

دانلود عکس های جدید طراحی ناخن برای دانشگاه

عکس طراحی ناخن جدید 2018,عکس طراحی ناخن جدید 97,عکس طراحی ناخن جدید زیبا,

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید