دانلود لباس مجلسی شب 2018

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دانلود لباس مجلسی شب 2018  مدل لباس مجلسی گیپور جدید,مدل لباس مجلسی گیپور و حریر,مدل لباس مجلسی 2018 ترکیه,مدل لباس مجلسي 2018,مدل لباس مجلسی 2018 دخترانه,مدل لباس مجلسی فراهم آورده ایم.

مدل لباس مجلسی (11)

مدل لباس مجلسی 2018 بلند,مدل لباس مجلسی بارداری حریر و گیپور

مدل لباس مجلسی (12)

مدل لباس مجلسی حاملگی حریر,مدل لباس مجلسی بارداری با حریر

مدل لباس مجلسی (13)

مدل لباس مجلسی بارداری با پارچه حریر,مدل لباس مجلسی حاملگی با حریر

مدل لباس مجلسی (14)

لباس مجلسی شب,لباس مجلسی شب 2018,لباس مجلسی شب زنانه

مدل لباس مجلسی (15)

لباس مجلسی شب کوتاه,لباس مجلسي شب,لباس مجلسی شب بلند

مدل لباس مجلسی (16)

لباس مجلسی شب دخترانه,لباس مجلسی شب جدید,لباس مجلسی شب شیک

مدل لباس مجلسی (17)

لباس مجلسی شب 2018,لباس مجلسي شب 2018,لباس مجلسی شب 2018 کوتاه

مدل لباس مجلسی (18)

لباس مجلسی شب 2018 دخترانه,لباس مجلسی شب 2018 زنانه

مدل لباس مجلسی (19)

برای یک مهمانی عصر یا صبح پوشیدن لباس‌هایی با پارچه‌های خیلی براق ، زیبا دیده نمی‌شود ؛ چون شما را خیلی سنگین نشان می‌دهد. پارچه‌های ساتن و براق و حتی سنگ دوزی شده برای لباس‌های شب مناسب هستند ، ولی برای روز نه!
زیور آلات زیادی به کار نبرید :

از زیور آلات خیلی زیاد استفاده نکنید و به جای آن سراغ خرید سرویس‌های ساده‌تر از گردنبند ، انگشتر ، گوشواره و دستبند بروید. حتی می‌توانید فقط از چند عدد از این زیور آلات استفاده کنید ؛ برای مثال گردنبند و انگشتر ، به این ترتیب ساده‌تر و شیک‌تر به نظر می‌رسید.

لباس‌ها را به امید لاغر شدن نخرید :

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک دامن ، شلوار یا حتی مانتو را در یک فروشگاه دیده باشید که دو سایز از شما کوچک تر است ، ولی آنقدر آن لباس به دلتان نشسته باشد که آن را بخرید. به خودتان قول بدهید که چند سایز کم کنید که اندازه آن لباس شوید ، ولی بنا به شواهدات ، چنین لباس‎هایی را هیج وقت نخواهید پوشید و از خیر سایز کم کردن هم می‌گذرید. بهترین کار هنگام خرید لباس این است که لباسی را بخرید که در همان لحظه دقیقا اندازه شما باشد تا بتوانید با خیال آسوده آن را بپوشید.

نکات خوش تیپی بانوان و دختران
لباس‌های رسمی و غیررسمی را با هم نپوشید :

پوشیدن لباس‌های رسمی و غیر رسمی با هم ، یکی از همان اشتباهاتی است که نباید به آن مرتکب شوید. پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار و حتی کفش‌های عروسکی زنانه با مانتو و شلوار برش دار و رسمی محل کار چندان زیبا نیست. اگر قرار است امروز با تیپ رسمی از منزل بیرون بیایید تمام لباس‌هایتان را در این محل هماهنگ کنید و اگر قرار است تیپ اسپرت داشته باشید ، لباس‌ها و کفش‌هایتان را هم اسپرت انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی (20)

لباس شب مجلسی 2018 شیک,مدل لباس مجلسی شب 2018,جدیدترین لباس مجلسی شب 2018

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید