شیک پارس

دانلود عکس طراحی ناخن ساده و متفاوت برای خانم های خوش پوش

دانلود عکس طراحی ناخن ساده

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دانلود عکس طراحی ناخن ساده   طراحی ناخن زیبا ساده,طراحی ناخن زیبا اپارات,طراحی ناخن زیبااا,طراحی ناخن زیبا شیک,طرح ناخن زیبا و ساده,عکس طراحی ناخن زیبا و ساده,طرح ناخن های زیبا و ساده فراهم آورده ایم.

 

مدل طراحی ناخن (31)

طرح ناخن های زیبا و ساده

مدل طراحی ناخن (32)

آموزش طراحی ناخن ساده و زیبا

مدل طراحی ناخن (36)

مدل طراحی ناخن زیبا و ساده

مدل طراحی ناخن (35)

طرح ناخن زیبا ساده,طراحی های زیبا و ساده ناخن

مدل طراحی ناخن (34)

طراحی ناخن ساده و زیبا اپارات,طراحي ناخن زيباترين,

مدل طراحی ناخن (33)

زیباترین طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (40)

طراحی زیباترین ناخن ها,

مدل طراحی ناخن (38)

زیباترین طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (37)

لاک تقویت ناخن
برخی از لاک‌های موجود در بازار دارای مواد طبیعی هستند که گفته می‌شود ضخامت ناخن را بهبود می‌دهد. البته تاثیرگذاری این لاک‌ها هنوز به طور کامل ارزیابی نشده است. نباید از محصولات درجه پایین لاک ناخن استفاده کرد، زیرا باعث خشکی و شکنندگی شدید ناخن‌ها می‌شوند. لاک پاک‌کن‌های که حاوی عناصر استون هستند، احتمالاً مخصوص خشک کردن ناخن‌ها هستند. بهتر است یک لاک پاک‌کن بدون استون استفاده کنید. در زیر دو مورد از لاک ها برای تقویت ناخن را معرفی می کنیم.

لاک الترا استرانگ
این لاک مقاوم کننده، ناخن های شکننده شما را تقویت کرده و مقاوم می سازد. به یاد داشته باشید این محصول به سرعت خشک می شود. لاک مقاوم کننده الترا استرانگ حاوی فرمالدئید است و بهتر است قبل از استفاده کوتیکول های ناخن خود را با مقداری کرم چرب ماساژ دهید. حداکثر ۳ هفته از این محصول استفاده کنید. همواره پس از دو روز استفاده مستمر، یک روز به ناخن ها استراحت دهید.

لاک میسلین
لاک تقویت کننده میسلین مدل «Nail Hardner Polish» حاوی ویتامین E است که از ناخن‌های شما در برابر آسیب‌های جدی کمک می‌کند. این محلول ۱۰ میلی‌لیتری به‌عنوان یک لایه محافط ناخن عمل کرده و همین موضوع از شکسته شدن ناخن و پوسته‌پوسته شدن رنگ لاک در سطح ناخن جلوگیری به عمل می‌آورد.

دانلود عکس طراحی ناخن ساده و متفاوت برای خانم های خوش پوش

زیباترین طراحی ناخن دنیا,زیباترین طراحی ناخن عروس

همچنین دیدن فرمایید