شیک پارس

فیلم نشست خبری سلام بمبئی با حضور دیا میرزا

صحبت های دیا میرزا و محمد رضا گلزار در نشست خبری فیلم سلام بمبئی

صحبت های دیا میرزا و محمد رضا گلزار در نشست خبری فیلم سلام بمبئی

 • نشست خبری فیلم سلام بمبئی در پردیس کورش برگزار شد. دیامیرزا در این نشست گفت: پدر من در سال ١٩٧٠ از آلمان به ایران سفر کرد و سه ماه در ایران بود. پس من خیلی از ایران شنیدم و همیشه دوست داشتم به ایران بیایم.
 • دیا میرزا بازیگر زن هندی فیلم «سلام بمبئی» پس از حضور در ایران، همراه با محمدرضا گلزار، دیگر بازیگر اصلی فیلم، قربان محمدپور، کارگردان، جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده و دیگر عواملی چون پخش‌کننده هندی فیلم در پردیس کورش برگزار شد و دیا میرزا از حسش به ایران و تجربه همکاری با سینماگران ایرانی گفت.

diya-mirza-press-conference-attended-movie-salaam-mumbai-2

 • دیا میرزا درمورد همکاری با محمدرضا گلزار گفت: «این فیلم در مورد عشق بود و من با شخصی بسیار شریف همبازی بودم. جدای از بازی ایشان، محمدرضا گلزار برای من آدمی شریف و دوست داشتنی بود. محمدرضا گلزار گفته بود که در قلب هزاران نفر جای تازه‌ای پیدا خواهی کرد. از طریق فضای مجازی با آدم‌های زیادی مواجه شدم که به من محبت کردند و از این اتفاق خوشحالم.»
 • دیا میرزا بازیگر هندی فیلم «سلام بمبئی» در ابتدای نشست گفت: «به عنوان یک هنرمند دوست داشتم بین مردم ایران جایگاهی داشته باشم و در این پروژه حاضر شدم. قبل از حضور در این پروژه فیلم‌های ایرانی را دنبال می‌کردیم و حسی شخصی به سینمای ایران داشتم. سال‌ها قبل پدرم از آلمان به ایران می‌آید و پس از اقامت 3 ماهه در ایران به هند برمی‌گردد. اینجا برای من کشور ناشناخته‌ای نیست و حس غریبی نسبت به ایران ندارم.»

 فیلم نشست خبری سلام بمبئی با صحبت های دیا میرزا

 • در ادامه محمدرضا گلزار درمورد سینمای هندوستان گفت: «سینمای هندوستان در سال‌های اخیر تغییرات بسیاری کرده و فیلم‌های باکیفیتی تولید می‌کند.»

  گلزار در ادامه درمورد خوانندگی در این فیلم گفت: «قرار بود در تنهایی خودم قطعه‌ای را اجرا کنم اما قبول نکردم و ترجیح دادم تمرکزم را روی کار اصلی خودم یعنی بازیگری بگذارم. به هر حال در روزهای پایانی فصل زمستان اجرایی در تهران دارم و سوپرایزهای زیادی خواهیم داشت.»

  گلزار درمورد حضورش در سینما هند هم گفت: «احتمال زیادی وجود دارد که در آینده نزدیک برای بازی در چند پروژه سینمایی به هندوستان بروم.»

mombai-hello

 • جواد نوروزبیگی درمورد پخش نشدن تیزرهای فیلم از تلویزیون گفت: «تلویزیون تیزرهای فیلم «سلام بمبئی» را پخش نمی‌کند و حمایتی از فیلم ما نمی‌کند. اگر تیزر فیلم از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شود، اولین اتفاقی که می‌افتد محوم شدن مردم از تماشای این فیلم است اما ما توقع داریم حالا که این اتفاق رخ نداده و با وجود تعلق بخشی از فیلم به طرف هندی، تیزر فیلم در هیچ شبکه‌ای پخش نشده، از ما حمایت شود. فیلم‌های 500 تیزر دارند و یا بیلبوردهای شهری در اختیارشان قرار گرفته است اما به ما تبلیغ به صورت زیرنویس هم داده نمی‌شود.
 • حتی پیشنهاد دادیم که هزینه پرداخت تیزر را بدهیم اما باز هم رضایت ندادند. به عنوان تهیه‌کننده محرومم از کمترین حقم که تبلیغ برای فیلم است. حتی علی سرتیپی، مدیر شرکت فیلمیران و. پخش‌کننده فیلم هم پی‌گیری کردند و موفق نشدند حق تبلیغ بگیرند.»

همچنین دیدن فرمایید