مدل چیدن جهیزیه عروس جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل چیدن جهیزیه عروس جدید, تزیین جهیزیه عروس سال 97,جدیدترین تزیین جهیزیه عروس 97,عکس تزیین جهیزیه عروس 97,تزیین جهیزیه عروس در فیس بوک,تزیین جهیزیه عروس ایرانی 97,تزیین جهیزیه فراهم آورده ایم.

مدل چیدن جهیزیه عروس جدید و شیک برای خانه های ایرانی

تزیین جهیزیه عروس 2018

جهیزیه (42)

تزیین جهاز عروس با روبان

جهیزیه (43)

تزیین جهیزیه عروس با ربان

جهیزیه (44)

جدیدترین مدل تزیین جهیزیه عروس ایرانی

جهیزیه (45)

مدل جهیزیه عروس جدید

جهیزیه (46)

مدل چیدمان جهیزیه عروس جدید

جهیزیه (47)

مدل چیدمان جهاز عروس جدید

جهیزیه (48)

جدیدترین مدل جهیزیه عروس,جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس

جهیزیه (49)

رابرت فراست، شاعر امریکایی، معتقد است «خانه همان‌ جایی است که وقتی قرار است به آن برگردیم، همه اجزایش آدم را به سمت خودش می‌کشد.» سویه‌های معنوی را اگر کنار بگذاریم، قطعا یکی از این اجزایی که آدم را به سمت خانه‌اش می‌کشد، سلیقه‌ای است که در چیدمان اجزای خانه به کار رفته است. این چند قدم را بردارید تا به یک دکوراسیون مطلوب و درعین‌حال شخصی دست پیدا کنید.

1) از نصب تابلوهای کوچک روی دیوارهای بزرگ اجتناب کنید. با این کار هم از ارزش اثر هنری کم می‌شود و هم دیوار خانه کوچک به نظر می‌رسد. تابلوهای هنری باید دو‌سوم پهنای دیوار را پوشش دهند تا بشود آنها را یک عنصر دکوراتیو به حساب آورد.

2) اگر می‌خواهید دیوارهای اتاق‌تان مرتفع به نظر بیاید، از چندین تابلوی عمودی در کنار هم استفاده کنید. اگر دوست دارید دیوارهای اتاق‌تان پهن و طولانی به نظر آید، چندین تابلوی افقی را در کنار هم قرار دهید.

3) قبل از انجام رنگ‌آمیزی نهایی، از علاقه‌تان به رنگ مورد نظر مطمئن شوید. شاید بد نباشد که آن را در جای کوچکی امتحان کنید و زمانی که از شدت روشنی، تیرگی و یا درخشندگی رنگ اطمینان حاصل کردید آن را برای کل دیوارها به کار ببرید. بهتر است،امتحان رنگ را در زیر همان نوری انجام دهید که بیشترین زمان را با آن سپری می‌کنید.

4) نورها می‌توانند روی رنگ‌ها تاثیر بگذارند. برای مثال، نورهای زرد مقداری گرما و زردی به رنگ اضافه می‌کنند. در مقابل، نورهای سفید، باعث اضافه شدن کمی رنگ آبی به دیگر رنگ‌ها می‌شوند.

جهیزیه (50)

مدل های جدید جهیزیه عروس,جدیدترین مدل تزیین جهیزیه عروس,مدل جهاز عروس جدید,مدل تزیین جهیزیه عروس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید