مدل پالتو (1)

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل پالتو زنانه مدل پالتو ,مدل پالتو ایرانی 2018,مدل پالتو دخترانه 2018,مدل پالتو دخترانه 2018,مدل پالتو بلند, فراهم آورده ایم.

در ادامه ,مدل پالتو مجلسی,مدل پالتو ترک 2018,مدل پالتو بچه گانه دخترانه,پالتو زنانه 2018 سال ملاحظه میفرمایید.

مدل پالتو زنانه و دخترانه 2018

مدل پالتو جدید ترکیه 1397

 مدل پالتو (2) مدل پالتو (3) مدل پالتو (4) مدل پالتو (5) مدل پالتو (6) مدل پالتو (7) مدل پالتو (8) مدل پالتو (9)

 

هنگام پرو پالتو دست‌های‌تان را چند بار به جلو بکشید یا باز و بسته کنید، در صورتی که احساس کردید قسمت ساعد شما کشیده می‌شود شک نکنید انتخاب‌تان اشتباه است. آستین‌های پالتو باید طوری باشد که بتوانید در زیر آن لباس‌های آستین‌دار یا ضخیم بپوشید.

– اندازه قد آستین هم باید تا روی مچ دست شما بیاید که آستین لباس شما از زیر آن دیده نشود. حواس‌تان باشد که هنگام نشستن و برخاستن، قسمت دامنی پالتو نباید بالا برود و هیچ‌کشیدگی نباید در آن ناحیه ایجاد شود. این نکات ریز خرید خوب شما را تضمین می کند.
– انتخاب رنگ سلیقه‌ای است ولی بهتر است بدانید رنگ‌های تیره بیشتر از رنگ‌های روشن گرما را جذب می‌کنند. می‌توانید رنگ‌هایی مثل قهوه‌ای، سورمه‌ای تیره، مشکی یا خاکستری را انتخاب کنید.
– پارچه‌های پشمی یکی از بهترین و دردسترس‌ترین گزینه‌ها برای پالتوی زمستانی است. پارچه‌های پشمی مانند یک عایق، گرما را حفظ می‌کنند. پارچه‌های پشمی در برابر کثیفی، گرد و خاک و ساییدگی مقاومند و جالب‌تر این است ‌که می‌توانند بدون اینکه خیلی سنگین شوند رطوبت زیادی جذب کنند.

 

مدل پالتو (10)

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید