شیک پارس

دیزاین ناخن جدید 2018 جدید و لوکس

تصاویر طراحی ناخن ساده (31)

 

دیزاین ناخن جدید 2018

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از تصاویر طراحی ناخن ساده دیزاین ناخن جدید 2018  عکس از طراحی ناخن 2018,عکس مدل طراحی ناخن 2018,عکس طراحی ناخن دخترانه 2018,عکس طراحی ناخن پاییز,عکسهای طراحی ناخن پا,عکس طرح ناخن پا,تصاویر طراحی ناخن پا,فراهم آورده ایم.

 

 تصاویر طراحی ناخن ساده (32)

دیزاین ناخن عروس با لاک قرمز

تصاویر طراحی ناخن ساده (33)

دیزاین ناخن جدید 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (34)

دیزاین ناخن جدید 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (36)

دیزاین ناخن جدید 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (37)

دیزاین ناخن جدیدترین

تصاویر طراحی ناخن ساده (38)

دیزاین ناخن جدید و شیک

تصاویر طراحی ناخن ساده (39)

دیزاین ناخن جدید 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (40)

بسیاری از مردم سالیانه پول زیادی برای زیبا ساختن ناخن های خود هزینه می کنند حال آن که غافل هستند با این کارها تنها بیماری های خود را پنهان می کنند.ناخن انسان به راحتی می تواند نشان دهد آیا شخص مبتلا به بیماری پوستی یا در آستانه ابتلاء به این بیماری است یا بیماری خونی دارد.کارشناسان می گویند اگر در ناخن های خود تغییراتی دیدید در سریع ترین وقت ممکن به پزشک مراجعه کنید چرا که ناخن ها آیینه تمام نمای اعضای بدن هستند..

دریافت ناکافی ویتامین B21 می تواند ایجاد خشکی، تیرهگی و گرد شدن در ناخن ها شود.کمبود روی میتواند باعث ایجاد لکههای سفید بر روی ناخنها شود. شکستگیها در ناخنها ممکن است نشانه این باشد که بدن شما به آب و مایعات بیشتری نیاز دارد. وجود قرمزی در پوست اطراف ناخن و کوتیکول شما میتواند به واسطه فقر یا ضعف متابولیسم اسیدهای چرب در بدن شما باشد.بنابراین ناخن ها برای سالم بودن و ماندن، به مقدار زیادی کلسیم، منیزیم، پروتئین و سیلیس و روی نیاز دارند.

پس سعی کنید از رژیم غذایی که حاوی ۰۵ درصد میوه و سبزیجات تازه و دارای ویتامینهای ضروری، مواد معدنی و آنزیم هاست استفادهکنید. از مواد غذایی که سرشار از سولفور و سیلیکن هستند مانند کلم بروکلی، ماهی و پیاز وهمچنین از غذاهایی که دارای ویتامین B هستند مانند سویا، ماءالشعیر و از تمام انواع دانه ها و غلات میتوانید در این راه بهره بگیرید. آب و مایعات زیاد بنوشیدو روزانه از آب هویج تازه استفاده کنید که میزان کلسیم و فسفر بالا دارد و در استحکام بخشیدن به ناخن ها فوق العاده عمل میکند.

دیزاین ناخن جدید 2018 جدید و لوکس

دیزاین ناخن جدید اپارات,دیزاین ناخن جدید97,دیزاین ناخن جدید

همچنین دیدن فرمایید