تصاویر طراحی ناخن ساده (11)

 

دیزاین ناخن جدید و شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از تصاویر طراحی ناخن ساده دیزاین ناخن جدید و شیک ,ديزاين ناخن جديد,دیزاین ناخن 2018,دیزاین ناخن با گل خشک,دیزاین ناخن با نگین,دیزاین ناخن ,ديزاين ناخن عروس,دیزاین ناخن عروس2018,دیزاین ناخن عروسکی,دیزاین ناخن  فراهم آورده ایم.

 

تصاویر طراحی ناخن ساده (12)

عکس طراحی ناخن جدید 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (13)

عکس طراحی ناخن جدید

تصاویر طراحی ناخن ساده (14)

عکس طراحی ناخن جدید ساده

تصاویر طراحی ناخن ساده (16)

عکس طراحی ناخن جدید 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (17)

عکس طراحی ناخن جدید 97

تصاویر طراحی ناخن ساده (18)

عکس طراحی ناخن جدید زیبا

تصاویر طراحی ناخن ساده (19)

عکس طرح ناخن جدید

تصاویر طراحی ناخن ساده (20)

عکس طراحی ناخن عروسکی

 

ناخن از بافت سخت و مرده ای به نام کراتین ساخته شده است و نوک حساس انگشتان را در برابر آسیب حفظ میکند. از جمله مشکلات شایع ناخن ، تغییر شکل آن و درد یا التهاب پوست اطرافش است. شایع ترین علت تغییر شکل ناخن ،آسیب و عفونت های قارچی هستند. با وجود این بیشتر بیماری های پوستی رایج و از جمله پسوریازس و اگزما هم می توانند بر رشد و ظاهر ناخن ها تاثیر بگذارند. حدود ۶ ماه تا یک سال هم طول می کشد که ناخن از دست رفته جایگزین شود.

بستر ناخن قسمتی از بافت ناخن است که بافت عظیم و نازا نامیده می شود بخش بستر ناخن از لبه بافت زایا و جوانه زننده یا هلالی به هیپونی کیم hypony chium امتداد می یابد. بستر ناخن شامل رگ های خون، اعصاب و رنگدانه (سلولهای تولید کننده فلانین) می باشد. همانطور که ناخن از ریشه تولید می شود به سمت پایین بستر ناخن حرکت میکند که با افزودن مواد ناخن به ضخامت ناخن کمک می کند. سطح و صاف بودن بستر ناخن برای یک رشد طبیعی ناخن بسیار مهم می باشد.اگر اینطور نباشد ممکن است ناخن شکسته شود و یا شیارهایی برروی آن ایجاد شود که استفاده لوازم آرایشی بر روی ناخن را غیر ممکن می سازد.

 

دیزاین ناخن جدید و شیک مجلسی و اسپرت + تصاویر

عکس طراحی ناخن عروس 2018,عکس طراحی ناخن عروس جدید