شیک پارس

دیزاین خانه های مدرن با چند طراحی زیبا

دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (49)

دیزاین خانه های مدرن

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  دیزاین خانه های مدرن دیزاین خانه های مدرن,دیزاین پذیرایی ایرانی,خانه های مدرن و شیک,دیزاین پذیرایی با کاغذ دیواری,دیزاین خانه ایرانی,دیزاین خانه های کوچک فراهم آورده ایم.

در ادامه ,دکوراسیون منزل ایرانی شیک,دیزاین اشپزخانه,دکوراسیون مدرن آشپزخانه,دیزاین اشپزخانه,دیزاین آشپزخانه کوچک,دیزاین کابینت آشپزخانه  ملاحظه میفرمایید.

 

 

 دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (50) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (51) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (52) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (53) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (54) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (55) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (56) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (57)

 

شاید یادتان نیاید چند مرتبه سعی کرده‌اید چیدمان یک میز قهوه را عوض کنید یا تعدادی وسیله جانبی به اتاق بیافزایید ولی هر بار یک چیز درست از آب در نمی‌آمده است. ممكن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی اگر جای آنها درست نباشد یا تناسب كافی نسبت به هم نداشته باشند، طراحی شما هرگز درست و تاثیرگذار نخواهد بود.

تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.

 

هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.

بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.

یک میز آرایش بزرگ در یک اتاق کوچک چندان بد نیست، البته اگر رنگ تیره‌ای برای دیوار و وسایل گرانقیمت تزیینی و وسایل بزرگ برای اطراف آن انتخاب کنید.

یکی از بزرگترین اشتباهات دکوراسیون، آویختن یک چلچراغ کوچک در اتاقی بزرگ است. قطر اتاق را با دو برابر کردن عرض آن به دست آورید. اندازه قطر اتاق در واحد متر هر چقدر بود، چلچراغ باید همان قطر را در واحد سانتی‌متر داشته باشد.

 

دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (58)