شیک پارس

دکوراسیون خانه های ایرانی کوچک امروزی

دکوراسیون خانه های ایرانی کوچک امروزی

دکوراسیون خانه های ایرانی کوچک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دکوراسیون خانه های ایرانی دیزاین اشپزخانه,دکوراسیون مدرن آشپزخانه,دیزاین اشپزخانه,دیزاین آشپزخانه کوچک,دیزاین کابینت آشپزخانه,دیزاین آشپزخانه کوچک ایرانی,  فراهم آورده ایم.

در ادامه حال و پذیرایی شیک,دکوراسیون پذیرایی مستطیل شکل,تزیین اتاق پذیرایی به سبک ایرانی,دکوراسیون پذیرایی کوچک,مدل دکوراسیون هال و پذیرایی ایرانی  ملاحظه میفرمایید.

 دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (40) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (41) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (42) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (43) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (44) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (45) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (46) دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (47)

براي هماهنگي در دكوراسيون از قانون دو سوم برای رعایت تناسب استفاده کنید:

1. اگر در بین لوازم دكوراسیون منزلتان شی قدیمی و ارزشمندی وجود دارد، به هنگام چیدمان لوازم به صورتی عمل كنید كه شی و یا اشیاء مورد نظر، مركز توجه قرار گیرند . در ضمن می توانید با “نورپردازی” این جلوه و مركزیت را مضاعف كنید.

2. برای كفپوش سرامیك فضایی كوچك، از سرامیك هایی با ابعاد بزرگ استفاده نكنید. همان طور كه كاربرد سرامیك های كوچك برای فضاهای بزرگ جایز و مناسب نیست. در واقع وسعت فضا با ابعاد سرامیك مورد نیاز رابطه مستقیم دارد.

3. از قرار دادن گیاهان و به خصوص گل های طبیعی بودار و معطر در اتاق خواب خود و كودكانتان بپرهیزید. استراحت شما به مدت چندین ساعت در این فضا و تنفس هوایی كه عطر گل در آن پراكنده است، احتمال بروز حساسیت را افزایش می دهد، به خصوص برای افرادی كه دارای زمینه مساعدی برای بروز حساسیت هستند. در این شرایط به جای گل های طبیعی از انواع گل های مصنوعی استفاده كنید.

4. پیش از ایجاد اشكال معماری در قالب سقف های كاذب، آرك، گچ بری ها، دیواركوب ها و غیره، باید تأثیر ناشی از این عناصر در محیط را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ساخت سقف كاذبی با ابعاد بزرگ و مدل دار در فضائی كه از ارتفاع زیادی هم برخوردار نیست، نه تنها زیبا به نظر نمی آید، بلكه سقف موجود را از آنچه كه هست كوتاه تر نشان می دهد.

5. از پرده هایی كه از لحاظ طرح و رنگ با محیط مورد نظر هماهنگ نیستند، استفاده نكنید.

دکوراسیون آپارتمان کوچک ایرانی (48)