تزیین تخمه مرغ هفت سین

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از تزیین تخمه مرغ هفت سین    آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین ساده,آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین با اکلیل,آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین با کاموا,آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین فراهم آورده ایم.

 

تزیین تخمه مرغ هفت سین بسیار زیبا و متفاوت

,آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین ساده

تزیین تخمه مرغ (22)

آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین با اکلیل

تزیین تخمه مرغ (23)

آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین با کاموا

تزیین تخمه مرغ (24)

آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین 97

 

تزیین تخمه مرغ (25)

 

آیین‌ها و برگزاری‌ آنها برخاسته از باورها، فرهنگ، تاریخ، مکتب، شیوه‌ زندگی، شرایط جغرافیایی، اسطوره‌ها و نیز نشان از خواست و آرزوهای خفته مردم هر سرزمین‌ استفلسفه زیبای آیین‌های خود را بدانیم چرا که همین آیین‌ها به جامعه سربلندی و به مردم سرزندگی می‌دهند.هفت سین نوروز یک سنت کهن پارسی است. این سنت از زمان باستان تا امروز همچنان جایگاه ویژه خود را نزد پارسیان حفظ کرده است. این سنت کهن دارای معانی ویژه و نیز نشانی از رمز و رازهای هوشمندانه زندگی نیاکان ماست.متاسفانه، سالهاست که تماشاگر دخل و تصرف‌های نادرست و بی‌معنا یا به نوعی تحریف این سنت باستانی بوده و هستیم.در همین اندیشه، کوشیدم با راز گشایی کوتاه از معانی هفت سین نوروزی، حقیقت هفت سین نوروزی را یاد‌ آور شوم.
هفت سین از هفت محصول زمینی گزینه می‌شود تا از نعمتهای که خداوند به انسان بخشیده است، سپاسگزاری شود.هفت سین نوروزی آئین پارسی است. (نه چینی، هندی، عربی، روسی و….)

 

تزیین تخمه مرغ (26)

اموزش تزیین تخمه مرغ

تزیین تخمه مرغ (27) تزیین تخمه مرغ (28) تزیین تخمه مرغ (29) تزیین تخمه مرغ (30)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید