شیک پارس

تزیین جهیزیه عروس جدید و شیک با طراحی زیبا

تزیین جهیزیه عروس

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از تزیین جهیزیه عروس  جهیزیه عروس فیس بوک,تزیین جهیزیه عروس ایرانی,تزیین جهیزیه عروس عکس,تزیین جهیزیه عروس مامی سایت,تزیین جهیزیه عروس 2018,تزیین جهیزیه عروس با روبان فراهم آورده ایم.

جهیزیه (1)

جدیدترین مدل جهیزیه عروس 97

جهیزیه (2)

جدیدترین مدل جهیزیه عروس ایرانی

جهیزیه (3)

جدیدترین مدل جهیزیه عروس 97

جهیزیه (4)

جدیدترین مدل چیدن جهیزیه عروس

جهیزیه (5)

جدیدترین مدل تزیینات جهیزیه عروس

جهیزیه (6)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس97

جهیزیه (7)

مدل های جدید چیدمان جهیزیه عروس

جهیزیه (8)

مدل های جدید تزئین جهیزیه عروس

جهیزیه (9)

اگر از چیدمان فعلی خانه تان خسته شده اید و به دنبال راهکارهای کم هزینه و موثر برای تغییر حال و هوای خانه تان هستید، ادامه این مطلب را بخوانید.

1 – اضافه کردن گیاه، سنگ، صدف و دیگر عناصر طبیعی به تزیینات خانه تاثیر بسیار خوبی در روحیه اعضای خانواده می گذارد و در واقع طبیعت را به خانه تان می آورد. همچنین با گذاشتن چند شاخه گل تازه در خانه روحیه شادی به اعضای خانه بدهید.

2 – سعی نکنید لوازم منزل را هم رنگ انتخاب و به هماهنگی رنگ ها توجه کنید. تزیین خوب خانه به این معنا نیست که همه چیز یک رنگ باشد.

3 – در اثاث خانه به دنبال خطوط زیبا و خوشایند و فرم محکم و جاندار باشید. اگر وسیله ای شکلی دارد که می دانید همیشه دوستش خواهید داشت، همان را انتخاب کنید. به طور حتم شما در طول زمان از طرح و رنگ پارچه آن خسته خواهید شد که این مشکل با تعویض رویه حل می شود. مهم این است که فرم و مدل این وسیله را دوست داشته باشید.

4 – اگر در حال ایجاد تغییرات اساسی در منزل هستید قبل از هر کار جنس موادی را که استفاده می کنید مورد بررسی قرار دهید؛ به طور مثال، کف پوش مرمر در تابستان بسیار خنک و عالی است، اما در زمستان به طور آزار دهنده ای سرد است. کف پوش هایی غیر از فرش و موکت هم به سرو صدای محیط اضافه می کنند. اول این نکته را در نظر داشته باشید که خانواده شما کم جمعیت یا پرجمعیت است و بعد نوع کف پوش را انتخاب کنید.

 

جهیزیه (10)

مدل های جدید از چیدمان شیک جهیزیه

همچنین دیدن فرمایید