شیک پارس

آموزش ساخت دمنوش تبت معجون افزایش طول عمر

طرز تهیه دمنوش برای افزایش طول عمر – دمنوش تبت

طرز تهیه دمنوش برای افزایش طول عمر - دمنوش تبت

در تمامی دوران زیستن بشر او دوست داشته عمر بیشتری کند و سلامتی خود را در مدت زیادی حفظ کند. تَبّت یک ناحیه جغرافیایی در غرب چین است که در قدیم کشوری مستقل بود. ناحیه تبت از سال ۵۱-۱۹۵۰ به کشور چین ضمیمه شده‌است. ناحیه تبت بر روی فلاتی بلند به نام فلات تبت قرار گرفته که میانگین ارتفاع آن ۴۹۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریاست و مرتفع‌ترین فلات جهان به شمار می‌آید.مردم تبت قومیت، هویت، زبان ، و دین خاص خود را دارند اما امروزه مهاجرت شمار فراوانی از چینیان هان و هوئی اقلیت بزرگی از چینی‌تباران را در تبت به‌وجود آورده‌است. تبتیان دو دین اصلی دارند که یکی دین قدیمی بون (Bön) است و دیگری بوداگرایی.

مردمان این سرزمین سالها عمر می کنند و این به عوامل زیادی برمی گردد مثل وضعیت آب و هوا دوری از مواد مخدر و همچنین مصرف موادیی سالم که نقش بسزایی در این امر دارد.مردم تبت سالها به تبعیت از فرهنگ غنی کشور چین از دمنوش ها استفاده می کرده اند و به خواص این چای ها آگاه بوده اند

آموزش تهیه دمنوش مفید

طرز تهیه دمنوش تبتی_دمنوش برای سلامتی و افزایش طول عمر

دمنوش ها خواص زیادی برای بدن دارند و هر فردی با استفاده از آن ها میتواند در سلامت بدنش و بهبود بیماری ها نقش مثبتی را ایفا کند.دمنوشی به نام دمنوش تبت وجود دارد که بر اساس گفته ها و شنیده ها سبب افزایش طول عمر میشود.در ادامه میخواهیم شما را با طرز تهیه دمنوش تبت که یک دمنوش مفید است آشنا کنیم.
دمنوش های تبتی در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد زیرا اعتقاد بر این است که باعث افزایش طول عمر می‌شود. مردمان این کشوذ معتقد هستند این دمنوش عمر انسان را زیاد می کند.
برای جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها به‌ طور منظم چای تبتی مصرف کنید. البته در صورت حساسیت داشتن به موادی که در آن استفاده می‌شود، با پزشک مشورت کنید.این دمنوش خستگی و التهاب را از بین می‌برد، به‌عنوان مسکن عمل می‌کند و باعث پایین آمدن تب می‌شود.
همچنین با تقویت کردن سیستم ایمنی بدن، طول عمر را افزایش می‌دهد.
برای تهیه چای به یک‌چهارم پیمانه آب ‌لیمو، یک قاشق چای‌ خوری زنجبیل خردشده، کمی پودر فلفل، کمی پودر رازیانه و یک قاشق غذاخوری عسل نیاز دارید.
-------
برای تهیه ابتدا دو لیتر آب را به جوش بیاورید، سپس بگذارید خنک شود. مواد ذکرشده را اضافه کنید و هم بزنید . پس از خنک شدن از صبح تا عصر هر یک ساعت یک فنجان از آن مصرف شود. درصورتی‌که می‌خواهید در یک وعده استفاده کنید یک ساعت قبل از ناهار میل کنید.

همچنین دیدن فرمایید