تصاویر جنجالی مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما

نماد همجنس بازان

 نماد همجنسگرای بهاره رهنما- جزئیات جنجالی نماد همجنس گرایی و همجنس بازان روی لباس بهاره

4729_144

دگرباشان دگرباشان (همجنسگرایان مرد، همجنسگرایان زن، دوجنسگرایان و دگرجنس گونگان) دارای یک نماد مشترک برای شناساندن خود به جامعه هستند. ۲ نماد مشهور برای دگرباشان، مثلث صورتی و پرچم رنگین کمانی است. مثلث صورتی توسط نازی‌ها درخلال جنگ جهانی دومبه‌عنوان نمادی برای ننگ و شرم به زندانیان همجنسگرا تعلق می‌گرفت. این نماد کماکان بار معنایی منفی دارد. پرچم رنگین‌کمانی رسمی‌تر و عمومی‌تر است و هیچ بار معنایی منفی ندارد.

به گزارش وب سایت نازوب، لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری که پیکسل شرم آور روی لباس بهاره رهنما جنجالی شد. نماد همجنسگرایی و همجنس بازانروی لباس بهاره رهنما دیده شد.

مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما (تصاویر)

 نماد همجنسگرای بهاره رهنما-مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما (تصاویر) لباس و نماد – لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما

بهاره رهنما با پیکسلی روی لباسش که به رنگ های مختلف و بهتر بگوییم رنگین کمانی بود دیده شد. قابل ذکر است که این رنگ ها نماد همجنس گرایی و دگرباشان جنسی است.

اما بهاره رهنما در اینستاگرام نسبت به این پیکسل که او به لباسش وصل کرده و افرادی آن را به پرچم رنگین کمان شبیه دانسته اند توضیحاتی ارائه نمود.

مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما (تصاویر)

مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما (تصاویر)- شباهت و یکرنگی پیکسل بهاره رهنما با نمادهمجنس گرایی- نماد همجنسگرای بهاره رهنما

درباره این پیکسل اینطور توضیح داده شده :

دوستان عزیز و دلواپسان همیشه در صحنه ، قبل از هر گونه قضاوت نادرست و عجولانه کمی تحقیق کنید . پیکسلی که خانوم رهنمای عزیز به لباس خود در هنگام اجرای تاتر وصله کرده اند پیکسل ماه تولدشون که آذر هست بوده و لاغیر !

مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما (تصاویر)

مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما- نماد همجنسگرایی و همجنس بازان روی لباس بهاره رهنما

اما پرچم دگرباشان و همجنس گرایان نیز به این شکل است:

مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما (تصاویر)

نماد همجنس گرایی روی لباس بهاره رهنما – نماد همجنسگرای بهاره- مدل لباس و نماد نماد همجنس گرایی روی لباس بهاره رهنما

ترتیب رنگ ها در این پرچم مهم است و هر رنگ نشانه ای دارد ، جالب است که پیکسل خانم بهاره رهنما نیز عینا رنگ های پرچم دگرباشان را دارد:

مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما (تصاویر)

لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما – مدل لباس و نماد همجنسگرای بهاره رهنما

درهر صورت این شباهت و یکرنگی پیکسل بهاره رهنما با نماد همجنسگرایان بازتاب جهانی و گسترده ای داشت و این خانم معروف و بازیگر باید سخنان قانع کننده ای در این خصوص داشته باشد !!!!

 نماد همجنسگرای بهاره رهنما:http://shikpars.com/controversial-gay-icon-bahareh-rahnama <!–