شیک پارس

20 مدل مو مردانه کلاسیک با پیچ و تاب مدرن

جدیدترین مدل مو کلاسیک مردانه 2018 و مدل موهای کوتاه

مدل مو مردانه کلاسیک

در این مطلب برای مردان خوش استایل 26 مدل موی مردانه کلاسیک و جذاب را قرار داده ایم که مناسب مجالس و مهمانی های هست و شما می توانید از میان مود موی های مردانه 2018 کلاسیک یک مدل زیبا را انتخاب کرده و به آرایشگر خودتون نشان بدهید تا برای شما آن مدل مو را بزند.

مدل مو ها در طی زمان تغییرات زیادی می کند و صلیغه های افراد برای انتخاب مدل مو نیز در سال های اخیر به سمت مدل مو کلاسیک کشیده شده مویی که دور آنها کامل گرفته شده و موهای بالا کمتر کوتاه می شود و یا به بالا شانه می شود و یا موهارا به سمت پایین می ریزند. علاقه ها به سمت موهای صاف و براق کشیده شده و در سال 2018 مدل موها به سادگی گرایش پیدا کرده است.

classic-mens-hairstyles (23)

این عکس ها را ببینید که مدل موهای کلاسیک 2018 مردانه به سبک مدرن چگونه بهترین نتایج را به وجود می آورند.اصلاح مو به سبک کلاسیک است اما بروز رسانی جدیدی دارد. این مدل های کلاسیک مردانه با یک پیچ و تاب مدرن بهترین حالت را به مدل مو های گذشته می دهند و باهم ترکیب می شوند.

مدل-مو-مردانه-کلاسیک

  • این مدل موی مردانه یکی از محبوب ترین مدل موها در حال حاضر است ، جایگزین موهای بلند قبلی به طوری که دست زیر آن می رود. به جای مدل موی کوتاه مردانه که هیچ تغییری بین بالای سر و پایین وجود ندارد، این مدل حتی کوتاه تر هم می شود.

classic-mens-hairstyles (19)

  • در گذشته این مدل مو بلند تر بود و موهای بلند تا پشت سر شانه می شد اما این برش مو یک نسخه تازه از پشت نرم و صاف است. در قسمت های کناری و پشت موها خیلی کوتاه می شوند و موهای جلوی سر تا فرق سر کوتاه نمی شود و موهای جلو به عقب شانه می شوند و چند موج ساده هم به آنها اضافه می شود.این سبک مدل موها به کم شدن ریزش موها هم کمک می کند و باعث تقویت مو های شما می شود.

classic-mens-hairstyles (20)

تمام مدل موهای جدید مردانه 2018 این مطلب را با دقت نگاه کنید و با توجه به مدل رویش موهایتان و فرم صورت خود مدل موی خود را برای سال 2018 انتخاب کنید.

classic-mens-hairstyles (24)

مدل مو مردانه کلاسیک 2018

مدل-مو-مردانه-کلاسیک-2018

*

classic-mens-hairstyles (26)

*

classic-mens-hairstyles (2)

*

classic-mens-hairstyles (3)

*

classic-mens-hairstyles (4)

*

classic-mens-hairstyles (5)

مدل مو مردانه کلاسیک بالا را که می بینید یک مدل معروف است که اولین بار بر سر برت پیت بازیگر مشهور هالیوودی دیده شد و طرفداران زیادی دارد.یک سبک ساده و کلاسیک و بسیار شیک و جذاب

classic-mens-hairstyles (6)

*

classic-mens-hairstyles (7)

*

classic-mens-hairstyles (8)

*

classic-mens-hairstyles (9)

*

classic-mens-hairstyles (10)

*

classic-mens-hairstyles (11)

*

classic-mens-hairstyles (12)

*

classic-mens-hairstyles (13)

*

classic-mens-hairstyles (14)

*

classic-mens-hairstyles (15)

*

classic-mens-hairstyles (16)

*

classic-mens-hairstyles (17)

*

classic-mens-hairstyles (18)

*

classic-mens-hairstyles (22)

همچنین دیدن فرمایید