مدل مبلمان کلاسیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل مبلمان کلاسیک   مبلمان منزل,جدیدترین مدل مبلمان منزل,جديد ترين مدل مبلمان منزل,مدل مبل جدید منزل,مدلهای جدید مبل منزل,مدل مبل راحتی جدید منزل فراهم آورده ایم.

مدل مبلمان کلاسیک (1)

مدل مبل جدید با قیمت مناسب

مدل مبلمان کلاسیک (2)

مدل های جدید مبلمان با قیمت مناسب

مدل مبلمان کلاسیک (3)

مدلهای جدید مبلمان با قیمت,جدیدترین مدل مبلمان استیل با قیمت

مدل مبلمان کلاسیک (4)

مدل مبل جدید با قیمت

مدل مبلمان کلاسیک (6)

مدل مبلمان استیل جدید با قیمت

مدل مبلمان کلاسیک (7)

مدل مبلمان راحتی جدید با قیمت,مدل مبل ال جدید با قیمت

مدل مبلمان کلاسیک (8)

مدل جديد مبلمان منزل,مدلهای جدید مبلمان منزل

مدل مبلمان کلاسیک (9)

مدلهاي جديد مبلمان منزل,جدیدترین مدل مبلمان منزل

مدل مبلمان کلاسیک (10)

شاید یادتان نیاید چند مرتبه سعی کرده‌اید چیدمان یک میز قهوه را عوض کنید یا تعدادی وسیله جانبی به اتاق بیافزایید ولی هر بار یک چیز درست از آب در نمی‌آمده است. ممكن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی اگر جای آنها درست نباشد یا تناسب كافی نسبت به هم نداشته باشند، طراحی شما هرگز درست و تاثیرگذار نخواهد بود.

 

تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.

 

یک میز آرایش بزرگ در یک اتاق کوچک چندان بد نیست، البته اگر رنگ تیره‌ای برای دیوار و وسایل گرانقیمت تزیینی و وسایل بزرگ برای اطراف آن انتخاب کنید.یکی از بزرگترین اشتباهات دکوراسیون، آویختن یک چلچراغ کوچک در اتاقی بزرگ است. قطر اتاق را با دو برابر کردن عرض آن به دست آورید. اندازه قطر اتاق در واحد متر هر چقدر بود، چلچراغ باید همان قطر را در واحد سانتی‌متر داشته باشد.

مدل مبلمان کلاسیک 2018 با طراحی های مدرن و لاکچری

جديد ترين مدل مبلمان منزل,مدل مبل جدید منزل,مدلهای جدید مبل منزل,مدل مبل راحتی جدید منزل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید