مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل شینیون مو 2018 ,مدل شینیون باز و بسته 2018 ,مدل شینیون دخترانه 2018 ,انواع شينيون نيمه باز 2018 فراهم آورده ایم.

در ادامه مدل موی بسته مجلسی 2018 ,شینیون مو 2018 ,مدل شینیون عروس 2018 ,مدل شینیون شیک و ساده 2018 ,شینیون با تور 2018 ملاحظه میفرمایید.

مدل شینیون مو مجلسی جدید 2018

انواع مدل شینیون مو مجلسی باز و بسته

 

مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند  مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند

 

پوست سر ما به صورت طبیعی سبوم sebum ( روغن ) ترشح می کند که به تنهایی می تواند موها را هیدراته (آب رسانی) کند. ولی شستن روزانه موها این ترکیب را از بین می برد. یه گفته کینی، “در مورد یک ماسک فوق العاده مو صحبت می کنیم. این سبوم به اندازه هر محصول مراقبتی مو که خریداری می کنید برای ابریشمی و براق ماندن موهایتان اهمیت دارد.”

 

شما می توانید به خاطر وجود روغن بیشتر روی موهای تان شکرگزار باشید. به گفته کینی،” مسلما با زمان دادن به چرب شدن موها با روغن طبیعی پوست سر، موهایی درخشان تر خواهید داشت. و با استفاده از برس کشیدن روی موها می توانید این روغن را از ریشه به سمت نوک موها هدایت کنید. ”

 

به گفته کینی، “موهای فردار خشک تر هستند چون رسیدن روغن از پوست سر به انتهای این موها سخت تر است. نشستن روزانه موها به موهایتان اجازه می دهد تغذیه شده و فرهای نرم تر و براق تری داشته باشید. می توانید با ماساژ پوست سر به حرکت روغن روی موها کمک کنید و سپس با شانه کشیدن این روغن را به نوک موها برسانید.

 

هیچ چیز نگران کننده تر از استفاده روزانه از شامپو برای کسی که مویتان را رنگ می کنید نیست. به گفته ویل فرانسیس Will Francis، طراح رنگ موی سالن Sally Hershberger Downtown در نیویورک، رنگ مو مثل لباس است هر چه بیشتر بشوییدشان بیشتر فرسوده شده و زودتر از بین می روند. برای موها هم همین طور است. هر چه کمتر بشوییدشان طراوت بیشتری خواهند داشت.

 

مدل شینیون مو مجلسی جدید برای خانم هایی که مجلس عروسی دعوت هستند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید