شیک پارس

ساعت دخترانه شیک مارک با طرح های جدید و شیک

ساعت دخترانه شیک مارک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از ساعت دخترانه شیک مارک  ساعت دخترانه آل استار,خریداینترنتی ساعت دخترانه آل استار,خرید اینترنتی ساعت دخترانه ال استار,ساعت دخترانه زیبا ارزان,ساعت زیبای دخترانه,ساعت مچی دخترانه زیبا فراهم آورده ایم.

 

ساعت دخترانه (51)

ساعت دخترانه شیک 2018

ساعت دخترانه (52)

ساعت دخترانه شیک مارک,ساعت دخترانه شیک مجلسی

ساعت دخترانه (53)

ساعت دخترانه شیک و جدید,ساعت دخترانه اسپرت با قیمت

ساعت دخترانه (54)

ساعت دخترانه اسپرت جدید,ساعت دخترانه اسپرت شی

ساعت دخترانه (56)

,ساعت دخترانه اسپرت رنگی

ساعت دخترانه (57)

ساعت دخترانه اسپرت 2018

ساعت دخترانه (58)

ساعت دخترانه اسپرت ارزان

ساعت دخترانه (59)

ساعت دخترانه اسپرت 2018,ساعت دخترانه اسپرت مارک

ساعت دخترانه (60)

 

حتی هنگام راه رفتن، قدرت ماهیچه های اصلی باعث می شود که شما قامتی استوار داشته باشید. واضح است ماهیچه های بزرگ پا تلاش میکنند تا بدن شما را به سمت جلو حرکت دهند. اگر ماهیچه های کوچک بین شانه و باسن در نیم تنه درگیر نشود، ماهیچه های اصلی نمی توانند فعالیت خود را به درستی انجام دهند . برای درگیر کردن ماهیچه های اصلی تصور کنید که ناف خود را به سمت کمرتان فشار می دهید . به کار گیری ماهیچه های اصلی، همه ماهیچه های شکمی را فعال میکند و آنها را درگیر می کند.حرکات زیر ماهیچه های شما را قویتر می سازد . از طریق این تمرینات ماهیچه های اصلی را درگیر کنید تا چربی های دور کمر خود را آب کنید.

 

به پشت دراز بکشید. زانوهایتان را خم کنید و پاهای خود را به عرض باسن از هم جدا کنید. انگشت های دستتان را پشت گوش خود قرار دهید. و قسمت پایینی کمر خود را به روی زیر انداز فشار دهید. ناف خود را به سمت ستون فقرات به سمت داخل کشیده و هم سطح چانه نگه دارید.نفس عمیق بکشید و سپس هوا را آزاد کنید و به حالت اولیه خود برگردید. این حرکت را چند بار تکرار کنید.

 

به پشت دراز بکشید. زانو ها را خم کنید و پاهای خود را به عرض باسن از هم جدا کنید. وزنه ها را در دست بگیرید (برای شروع از وزنه های نیم کیلویی تا ۲ کیلویی استفاده کنید.) دستتان را به سمت بالای قفسه سینه بکشید. دستهایتان را در حالتی نگه دارید که بتوانید پشت دستتان را ببینید. وزنه ها را به سمت قفسه سینه آورده و سپس بالا ببرید. وزنه ها را به سمت بالا فشار دهید. و بازوها را به طور کامل بکشید. همانطور که وزنه ها را از قفسه سینه دور میکنید، ماهی

ساعت دخترانه شیک مارک با طرح های جدید و شیک

ساعت دخترانه اسپرت گوچی,ساعت دخترانه جدید 2018

همچنین دیدن فرمایید