کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی

پیشنهاد ما به شما گالری دیده نشدنی از مدل کفش مجلسی جدید سال 2018 – 97 برای خانم های خوش سلیقه

طرح های مختلف و جدید از انواع مختلف کفش مجلسی برای انواع مجالس

مدل کفش مجلسی 2018,مدل کفش مجلسی 2017,مدل کفش مجلسی 1397

در این مطلب از سایت شیک پارس شما نمونه هایی از جدید ترین کفش های مجلسی سال 2018 را مشاهده میفرمایید با شروع شدن ماه ربیع عروسی ها  هم شروع میشود.

در ادامه مدل کفش مجلسی,کفش مجلسی پاشنه کوتاه,کفش مجلسی 2017,مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه دخترانه,خرید کفش مجلسی,مدل کفش زنانه 2018,کفش مجلسی دخترانه بدون پاشنه,کفش مجلسی 2018,کفش مجلسی,مدل کفش مجلسی جدید,مدل کفش روز,مدل کفش ترکیه ای,چکمه زنانه پاشنه بلند,کفش پاشنه بلند   ملاحظه میفرمایید.

 

 کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی

بدترین لحظه زمانی است که بفهمید نمی توانید کفش های پاشنه بلندی که ماه ها آرزوی آن را داشته اید، بپوشید. کفش های پاشنه دار ممکن است شما را قد بلندتر، لاغرتر و فریبنده تر نشان دهد؛ اما آنها می توانند باعث آزردگی پا و درد کمر و پشت شما شوند. پاشنه های بلندتر از ۵ اینچ (۱۲٫۷ سانتی متر) باعث کج شدن لگن شما به سمت جلو و فشردگی اندام شما می شود که حقیقتا بسیار مضر است. در این چگونه توصیه هایی برای خرید کفش پاشنه بلند داریم.

 

1: اطمینان حاصل کنید که سایز کفش مناسب را انتخاب کردید. بر روی ورقه ای کاغذ بایستید و اطراف کفشتان را خط بکشید، سپس گرداگرد پای بدون کفش و برهنه خود را خط بکشید. ممکن است دریابید که بخش هایی از پای شما از کفش پهنتر و عریض تر است. معمولا فروشنده به شما می گوید که کفشی که اندکی تنگ است، با پوشیدن بهتر می شود، اما اگر کفشی در مغازه اندازه پای شما نیست، بهتر است آن را نخرید.مطمئن شوید که قوس کفش اندازه پای شما است.

 

2: به دنبال کفش هایی باشید که بندهای آن دور ساق پایتان بپیچد تا پشتیبان و تکیه گاهی را برای پای شما فراهم کند.

 

3: پاشنه کفش خود را خردمندانه انتخاب کنید. واضح است که کفشی با پاشنه نیم اینچی (۱٫۲ سانتی متر) راحت تر خواهد بود، اما ممکن است که مانند کفش تخت و بدون پاشنه به نظر برسد. کفش هایی که پاشنه گوه ای و پاشنه یکدست لژدار دارند، بسیار خوب است زیرا از آنچه که واقعا هستند، بلندتر به نظر می رسند؛ هرچه پاشنه عریض تر و پهن تر باشد، بهتر است، زیرا باعث تعادل بیشتر می شود.

 

 

کلکسیونی از انوع رنگهای شاد مدل کفش مجلسی پاشنه بلند برای مجلس عروسی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید