شیک پارس

راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه متناسب با استایل صورت و تیپ

راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه , قوانین خرید عینک آفتابی و ست کردن آن با تیپ و استایل , راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه بر اساس استایل , راهنمای جامع انتخاب عینک آفتابی

عینک آفتابی مردانه متناسب با استایل صورت (6)

خرید عینک آفتابی مردانه , مدل عینک آفتابی

عینک آفتابی مردانه متناسب با استایل صورت (2)

قوانین خرید عینک آفتابی و ست کردن آن با تیپ و استایل , راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه بر اساس استایل

*

امروزه یک عینک آفتابی به تنهایی می‌تواند نشان دهنده‌ی جنبه‌های شخصیتی و البته سلیقه شما باشد، همین موضوع باعث شده است که بعضی‌ها چندین فریم عینک آفتابی یا عینک طبی مختلف داشته باشند تا بتوانند آن را با لباس‌های روزمره، تیپ رسمی یا لباس مجلسی خود ست کنند.

خرید عینک آفتابی مردانه می‌تواند یکی از آن کارهای چالش برانگیز باشد، به ویژه اگر ندانید کدام عینک برای فرم صورت شما مناسب‌تر است یا ندانید کدام فرم عینک‌ها برای کدام تیپ و استایل طراحی شده‌اند.

عینک آفتابی مردانه متناسب با استایل صورت (1)

خرید عینک آفتابی مردانه اصل

انتخاب عینک بر اساس شکل صورت , عینک آفتابی مردانه

 آیا می‌توان از هر مدل عینک آفتابی در کنار هر لباسی استفاده کرد؟ یا اینکه می‌شود روی یک مدل عینک آفتابی سرمایه‌گذاری کرد و آن را همه جا با خود برد؟ اگر یک بزینسمن(Businessman) یا مدیر موفق هستید یا اگر برای تیپ خود در هر شرایطی اهمیت ویژه‌ای قائل هستید، باید بدانید که پاسخ شما منفی است و نمی‌توانید از یک مدل عینک آفتابی در کنار هر لباسی استفاده کرد.

اگر شما هم می‌خواهید به دنیای عینک آفتابی و جذابیت آن وارد شوید، اولین قدم این است که بدانید عینک‌‌های آفتابی متعلق به یک فصل خاص نیستند، پس آن‌ها را از روی صورتتان برندارید!

مدل عینک آفتابی مردانه 2017

راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه , قوانین خرید عینک آفتابی و ست کردن آن با تیپ و استایل 

*

قوانین خرید عینک آفتابی و ست کردن آن با تیپ و استایل

اگر با محدودیت بودجه مواجه‌اید یا فعلا نمی‌خواهید سرمایه‌ی خاصی را برای خرید عینک آفتابی متمرکز کنید، بهتر است سراغ یک عینک آفتابی مردانه بروید که برای هر موقعیتی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

عینک خلبانی همان مدل عینکی است که شما برای یک تیپ رسمی یا روزمره و کژوال ( Casual)  می‌توانید رویش حساب کنید، چراکه نه خیلی اسپرت و روزمره است نه خیلی رسمی و پرزرق و برق.

خرید عینک آفتابی جدید 2017

قوانین خرید عینک آفتابی و ست کردن آن با تیپ و استایل 

مدل استاندارد عینک خلبانی مردانه یک عینک آفتابی با فریم فلزی و لنز تیره است. البته بهتر است سراغ لنزهای ریفلکتیو یا آینه‌ای نروید، این مدل لنز عینک آفتابی شخصیت خلاق درون شما را به نمایش نمی‌گذارد. اگر سراغ لنز رفلکتیو می‌روید آن را برای استایل روزمره کنار بگذارید و با تیپ رسمی از آن استفاده نکنید.

البته عینک‌های آفتابی با فریم مربعی شکل هم می‌توانند انتخاب کلاسیک و مناسبی باشند که به اندازه‌ی کافی ساده هستند. اما این مدل عینک آفتابی مسلما برای تیپ روزمره و اسپرت شما چندان مناسب نیست. آن‌ها صرفا با تیپ کاملا رسمی یا رسمی-روزمره می‌توانند ست شوند.

خرید عینک آفتابی اصل جدید

خرید اینترنتی عینک آفتابی … خرید اینترنتی عینک آفتابی مردانه — انتخاب … فیلتر بر اساس …

پیش از خرید عینک آفتابی صورتتان را بشناسید

عینک آفتابی مردانه متناسب با استایل صورت (3)

پیش از آنکه به فکر خرید عینک آفتابی جدیدتان باشید یا بخواهید آن را با تیپ خاصی ست کنید، بهتر است فرم صورت خود را بشناسید و بدانید چه فریم عینکی برای شما مناسب است. قوانین انتخاب فریم عینک آفتابی و عینک طبی مردانه بسیار به هم نزدیک است، پس نگاهی به این بیندازید و سپس مدل را انتخاب کنید.قوانین ساده

عینک آفتابی مردانه متناسب با استایل صورت (4)

*

مدل عینک آفتابی و جایی که به آن می‌روید

مدل عینک آفتابی مردانه اصل

راهنمای خرید عینک آفتابی

بهترین راه برای اینکه بدانید چه لباس بپوشید و با آن کدام  را انتخاب کنید، این است که مجموعه‌ی لباس‌ها و اکسسوری‌ها از جمله عینک آفتابی مردانه را با محل و مناسبتی که به آن می‌روید، هماهنگ کنید.مدل عینک آفتابی

فراموش نکنید که در تابستان عینک آفتابی بخش مهمی از تیپ شما را تشکیل می‌دهد، برای مثال اگر به یک مراسم رسمی که در بیرون از خانه برگزار می‌شود، می‌روید احتمالا با یک مدل عینک آفتابی کلاسیک با لنز تیره راحت‌تر خواهید بود، مثلا مدل عینک آفتابی ویفرر.

خرید عینک مردانه جدید اصل

 عینک افتابی,عینک پسرانه

این نکته را در مورد تیپ رسمی فراموش نکنید که مهم نیست به چه مهمانی یا مجلسی دعوت می‌شوید، اگر قرار است تیپ رسمی مردانه داشته باشید، عینک آفتابی اسپرت و البته عینک آفتابی ریبن با لنز ریفلکتیو را فراموش کنید، چراکه قرار نیست عینک آفتابیتان آن قدر جلب توجه کند که همه برای دیدن آن به سمت شما برگردند.

در مورد تیپ غیر رسمی و روزمره قانون متفاوت است، می‌توانید با مدل یا حتی رنگ عینکتان کمی خوش بگذرانید، مثلا آن را با رنگ تی شرتتان ست کنید، با لنزهای رفلکتیو خوش بگذرانید و به طور کلی عینک آفتابی را مرکز توجه قرار دهید.

خرید عینک آفتابی جدید 96

خرید عینک عینک آفتابی ,  راهنمای خرید عینک آفتابی , عینک آفتابی مردانه.

*

کیفیت را در خرید عینک آفتابی فراموش نکنید

تنها انواع عینک آفتابی و اینکه آن را چطور با لباس‌های رسمی یا اسپرت و روزمره ست می‌کنید، چیزی نیست که باید مورد توجه قرار گیرد. عینک‌های آفتابی از آن دسته از اکسسوری‌هایی هستند که کیفیت آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

یک عینک آفتابی اصل و باکیفیت مردانه نه تنها به خوبی از چشم‌های شما در برابر اشعه‌های مضر محافظت می‌کند بلکه به یاد داشته باشید با کیفیت بودن یک عینک آفتابی به خوبی به چشم می‌آید و خودش را نشان می‌دهد.

مدل عینک آفتابی مردانه اصل

راهنمای جامع انتخاب عینک آفتابی ,خرید عینک افتابی 

در واقع می‌توان گفت عینک آفتابی اصل و باکیفیت خودش صحبت می‌کند، بنابراین یک عینک آفتابی مردانه با فریم پلاستیکی و انعطاف‌پذیر را برای تیپ اسپرت و روزمره خود بگذارید و برای کت و شلوار مجلسی سراغ فریم‌های باکیفیت‌تر و فلزی بروید که ظاهری رسمی‌تر دارند.

رنگ عینک آفتابی هم به اندازه جنس آن اهمیت دارد، خرید عینک آفتابی مردانه ی ساده‌تر با رنگ‌های تیره و متالیک برای تیپ رسمی مردانه مناسب‌تر است.

مدل عینک آفتابی جدید مردانه

راهنمای جامع انتخاب عینک آفتابی

اگر برای خرید عینک آفتابی در کنار کیفیت به اصالت و البته زیبایی و مد روز و قیمت هم اهمیت می‌دهید بهتر است یک فروشگاه مناسب را انتخاب کنید که اصالت و کیفیت کالاهای خود را تضمین می‌کند. خرید اینترنتی عینک آفتابی برای کسانی که به خوبی فرم صورت خود را می‌شناسند، راهکار هوشمندانه‌ای است.

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل با مجموعه‌ای از انواع مدل عینک آفتابی مردانه و زنانه به شما این امکان را می‌دهد که از بین جدیدترین مجموعه‌ها و نام‌های تجاری معتبر بهترین انتخاب‌ها را داشته و  با قیمتی مناسب بهترین عینک آفتابی را متناسب با تیپ و سلیقه خود انتخاب کنید.

خرید عینک آفتابی اصل مردانه و انتخاب مدل عینک آفتابی  :http://shikpars.com/buying-guide-for-mens-sunglasses-fits-the-style-and-type
انجام دهید و خرید اینترنتی عینک آفتابی را تجربه …
خرید عینک آفتابی مردانه می‌تواند یکی از آن کارهای چالش برانگیز باشد، به ویژه اگر
ندانید کدام عینک برای فرم صورت شما مناسب‌تر است و مهمتر از آن …
عینک آفتابی مردانه مدل Rival 3 از برند ایتالیایی پلیس Police از … این عینک با
رنگ نوک مدادی براق بر اساس استایل وینتیج ۱۹۷۰ دیزاین شده و …
در ادامه با دیجی‌کالا مگ و راهنمای خرید آنلاین عینک آفتابی همراه باشید. … انتخاب
عینک مورد نظرتان کمک می‌کند، بلکه برای انتخاب نوع آرایش، استایل …
راهنمای انتخاب عینک مردانه. … مواردی که باید قبل خرید عینک به آن توجه کرد … مواردی
که گفته شد را برای عینک های آفتابی هم باید رعایت کنید. … انتخاب عینک طبی بر
اساس سبک زندگی شما … آرایش چشم استایل بازیگران اصول انتخاب لباس اصول
انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول …

همچنین دیدن فرمایید