شیک پارس

برانکو ایوانکوویچ بالاخره بعد از نه هفته به رامین رضاییان بازی داد

بازگشت رامین رضاییان به تركیب تیم پرسپولیس

branko-ivankovic

سرمربی کهنه کار پرسپولیس بعد از نه هفته نیمکت نشین کردن رامین رضاییان بالاخره این جریمه را تمام کرد و به او در برابر استقلال خوزستان فرصت داد تا بازی در فصل جدید را تجربه کند.

branko-ivankovic-and-ramin-rezaeian-2

مهمترین عوامل به زمین رفتن رضائیان

  • برای این تصمیم برانکو می توان دلایل مختلفی را جست و جو کرد و ازآن مهمتر که باید یه اونها احترام گذاشت.
  • مهمترین عاملی که برانکو به رضاییان فرصت به زمین رفتن داد شاید به این قضیه برگردد که در هفته های اخیر فشارها روی برانکو افزایش یافته بود و نیمکت نشین ماندن رضاییان باعث بروز حاشیه هایی شده بود. مثلا بعد از بازی برابر نفت مهدی طارمی گفته بود که برانکو باید به رضاییان بازی دهد یا در هفته ششم در دربی هواداران چنین خواسته ای را به طور گسترده از برانکو داشتند.

rezaeian-vs-mehdi-taromi

  • با تمام این اوصاف،این فشارها تنها عامل بازی دادن به رضاییان نبود. برانکو روز گذشته و بعد از تساوی برابر نفت گفت که قصد مجازات رضاییان یا هیچ بازیکن دیگری را نداشته و تنها به دنبال ترکیب ایده آل برای تیمش بوده است.
  • با این حال، این گفته های سرمربی کروات پرسپولیس تمام واقعیت نیست و برانکو با بازی ندادن به رضاییان دنبال اثبات نکاتی بود که البته می توانند در بلند مدت به پرسپولیس کمک کنند.

branko-ivankovic-and-ramin-rezaeian-1

  • برانکو در این میان نه تنها به رضاییان یک درس بزرگ در مورد فوتبال حرفه ای داد بلکه این نکته را هم به خودش و هواداران پرسپولیس ثابت کرد که هیچ بازیکنی بزرگتر از تیم نیست که این مسئله هم می تواند به از بین رفتن جو بازیکن سالاری موجود در فوتبال ایران کمک کند. در واقع برانکو زمانی رضاییان را به بازی فرستاد که پرسپولیسی از یک پیروزی 3 گله برابر نفت روحیه گرفته بودند و صدرنشینی تیم مسلم بود.

hosein-mahini-vs-ramin-rezaian

  • به این ترتیب هم برانکو ثابت کرد که می تواند بدون رضاییان تیمش را صدرنشین کند و هم بازیکن جنجالی پرسپولیس که تابستان آنقدر حاشیه ساز شده بود، همین نکته را یاد گرفت.به هر حال، رضاییان اکنون این فرصت را دارد که با جبران مافات دوباره به بازیکن مورد علاقه برانکو بدل شود و برای رسیدن به ترکیب اصلی با بازیکنانی مانند ماهینی کورس بگذارد.

همچنین دیدن فرمایید