جدیدترین عکس های ایرینا شایک همسر قبلی کریس رونالدو 

new-photo-irina-shayk (5)

آیرینا والریِونا شیخ‌الاسلام ووا (روسی: Ири́на Вале́рьевна Шайхлисла́мова)؛ مشهور به آیرینا شِیک (زاده ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در یمانژلینسک، شوروی) یک مدل مشهور و بازیگر کشور روسیه است. او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت. او در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این مجله ظاهر شد.

irina_shayk-photos (1)

بیوگرافی نامرد اول رونالدو فوتبالیست مشهور

آیرینا در یمانژلینسک روسیه، به دنیا آمد. پدر او از ترکان باشقیر و مادرش روس بوده‌است. به گفته خودش غیرمعمول به نظر می‌رسد و این خصیصه را از پدرش به ارث برده. مردم اغلب فکر می‌کنند که او اهل آمریکای جنوبی است. آیرینا می‌گوید: «پدرم نسبت به مردم روسیه چهره‌ای تیره دارد چون او یک باشقیر بود، گاهی اوقات تاتارها هم می‌توانند شبیه برزیلی‌ها باشند.» شِیک می‌گوید: من چشم روشن را از مادرم به ارث بردم. مادرم یک پیانیست بود که موسیقی درس می‌داد او در باشقیر معلم بچه‌ها بود و پدرم در معدن زغال سنگ کار می‌کرد. او یک خواهر و برادر بزرگتر دارد که اسم خواهرش تاتیانا است. او در سن ۶ سالگی شروع به پیانو زدن کرد.

irina_shayk-photos (2)

در سن ۹ سالگی وارد مدرسهٔ موسیقی شد و به مدت ۷ سال در آنجا تحصیل کرد. آیرینا دارای تجربیات زیادی شده بود در نواختن پیانو و آواز در گروه کر ولی همچنان از مادرش می‌خواست که موسیقی یاد او بدهد.[۳] هنگامی که او ۱۴ سال داشت پدرش از عوارض ناشی از سینه پهلو فوت کرد، و خانواده خود را با پول کم ترک کرد مادرش مجبور شد در روز ۲ جا کار کند تا برای خانواده پول کافی فراهم کند.

عکس اینستاگرام ایرینا شایک

عکس-همسر-قبلی-کریس-رونالدو (2)

عکس جدید ایرینا شایک – عکس های اینستاگرام ایرینا شایک

عکس-همسر-قبلی-کریس-رونالدو (3)

بعد از این که آیرینا از درس در دبیرستان را تمام کرد شروع کرد به بازاریابی[۳] ولی آن موضعی بود و زود از آن کار خسته شد. اوبه همراه خواهر بزرگش به مدرسه زیبایی رفتند. در زمانی که وارد آنجا شد یک فرد از یک سازمان مدل محلی او را پسند کرد.”دوشیزه چلیابینسک ۲۰۰۴” شرکت خواسته بود او را در مسابقه زیبایی دعوت کنند.

مدل لباس ایرینا شایک مدل معروف روسی

عکس-همسر-قبلی-کریس-رونالدو (4)

عکس مدلینگ معروف ایرینا شایک نامزد قبلی کریس رونالدو 

irina_shayk-photos (3)

شِیک از فرصت‌های شغلی واقعی برای تبدیل شدن به یک مدل استفاده کرد او وقتی در سن ۱۹ سالگی بود کار مانکنی خود را درپاریس آغاز کرد. در سال ۲۰۰۷ او به جای مدل معروف برزیلی آنا بئاتریز باروس جایگزین شد؛ که او یکی از چهره‌های Intimissimi بود؛ و در همان سال در سالانه در Sports Illustrated Swimsuit Issue عرضه شد. از آن زمان، او در هر چاپ سالانه منتشر شده، در شاخه‌های عکس در مکان‌هایی همچون سن پترزبورگ، ناپل، گرنادا و شیلی حضور پیدا کرد. بعد از اینکه تصویر Intimissimi به مدت سه سال، شِیک در سال ۲۰۱۰ سفیر رسمی برای نام تجاری شده بود.[۳][۵] قراردادهای مدل‌های دیگر او عبارتند از ساحل بانی (۲۰۰۹) ,[۶] و Guess بهار/تابستان ۲۰۰۹.[۷] کارهای دیگر عبارتند از فروشگاه راز ویکتوریاویکتوریا سکرت کاتالوگ، لاگوست و Cesare Paciotti.

جدیدترین تصاویر ایرینا شایک در اینستاگرام

irina_shayk-photos (4)

تصاویر همسر اول رونالدو ایرینا شایک روسی

irina_shayk-photos (5)

 

او نامزد کریستیانو رونالدو بود. در ژانویه ۲۰۱۵ خبر جدایی آن‌ها در رسانه‌ها منتشر شد و آن‌ها آن را تأیید کردند. رونالدو در بیانیه‌ای که منتشر کرده علت جدایی از ایرینا را توضیح داده‌است: «بعد از ۵ سال زندگی رابطه من و ایرینا به پایان رسید. به این نتیجه رسیدیم که این تصمیم برای هردو نفرمان بهتر است. آرزو می‌کنم که ایرینا خوشبخت شود». بعد از کریس رونالدو او با ” بردلی کوپر” بازیگر سرشناس آمریکایی پس از یک قرار کاری، نامزد کردند.

 

new-photo-irina-shayk (1)

مدل موی ایرینا شایک معروف

new-photo-irina-shayk (2)

new-photo-irina-shayk (3)

new-photo-irina-shayk (4)

new-photo-irina-shayk (6)

new-photo-irina-shayk (7)

new-photo-irina-shayk (8)

عکس-ایرینا-شایک (1)

عکس-ایرینا-شایک (2)

عکس-ایرینا-شایک (3)

عکس-ایرینا-شایک (4)

عکس-ایرینا-شایک (5)

عکس-همسر-قبلی-کریس-رونالدو (1)