شیک پارس

انواع طراحی ناخن زیبا که عاشقش میشوید

انواع طراحی ناخن زیبا

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از انواع طراحی ناخن زیبا  مدل طراحی ناخن دخترانه,مدل های جدید طراحی ناخن دخترانه,عکس های جدید طراحی ناخن دخترانه,عکس طراحی ناخن دخترانه زیبا,زیبا ترین طراحی ناخن دخترانه  فراهم آورده ایم.

 

انواع طراحی ناخن (21)

طراحی ناخن ساده و شیک,انواع طرح ناخن ساده

انواع طراحی ناخن (22)

انواع مدل طراحی ناخن ساده,انواع طراحی ناخن با لاک مشکی

انواع طراحی ناخن (23)

انواع طراحی ناخن با لاک قرمز

انواع طراحی ناخن (25)

انواع طراحی ناخن با لاک طلایی,انواع طراحی روی ناخن با لاک

انواع طراحی ناخن (27)

انواع طرح ناخن با لاک,انواع طرح ناخن با لاک مشکی

انواع طراحی ناخن (28)

انواع طرح ناخن 2018

انواع طراحی ناخن (29)

انواع مدل طراحی ناخن 2018

انواع طراحی ناخن (30)

انواع طرح ناخن پا,انواع طرح ناخن عروس,انواع مدل طراحی ناخن عروس

انواع طراحی ناخن زیبا که عاشقش میشوید

 

برای اینكه ناخن‌هایی سالم داشته باشید نیاز به این است كه ناخن و پوسته اطراف آن را به صورت مرتب چرب كنید و همیشه كرم مرطوب كننده همراهتان باشد. به‌طور كلی بهتر است با استفاده از كرم‌های مرطوب‌كننده هر روز به ویژه در هوای سرد و خشك، ناخن‌ها را مرطوب كنید.در صورتی كه دستان‌تان با آب زیاد تماس دارد، برای جلوگیری از آسیب رسیدن به ناخن، و نرم شدن آنها از دستكش استفاده كنید. هنگام ظرف شستن وشست و شوی منزل، استفاده از دستكش ضروری است.

 

اگر آهن كافی دریافت نكنید ناخن‌هایتان آن را نشان می‌دهد. كمبود آهن كه در خانم‌ها رایج است سبب شكنندگی ناخن‌ها می‌شود؛ بنابراین کسانی که این مشكل را دارند باید غذاهای پرآهن مصرف کنند که بهترین منبع دریافت آهن، اسفناج و گوجه فرنگی است. همچنین منابع حیوانی آهن عبارت است از گوشت گاو، بوقلمون، اردك، مرغ، میگو و تخم مرغ. منابع گیاهی آهن سویا، عدس، لوبیا و سبوس است. با مصرف ویتامین C می‌توانید به جذب آهن حیوانی به بدن كمك كنید؛ البته سعی كنید مواد غذایی غنی از آهن، زینك، ویتامین B و گوگرد مصرف كنید چون مواد غذایی پروتئینی كه غنی از اسیدهای آمینه، ویتامین B و گوگرد هستند، سبب سخت و زیبا شدن ناخن‌هایتان می‌شوند.

 

انواع طراحی ناخن (11)

عکس انواع طراحی ناخن عروس,انواع طرح ناخن برای عروس,انواع طرح ناخن 2018,طراحی ناخن دخترانه

همچنین دیدن فرمایید