شیک پارس

مدل های زیبا و جدید طراحی ناخن زنانه و دخترانه

مدل های زیبا و جدید طراحی ناخن

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل های زیبا و جدید طراحی ناخن طراحی ناخن زیبا ساده,طراحی ناخن زیبا اپارات,طراحی ناخن زیبااا,طراحی ناخن زیبا شیک,طرح ناخن زیبا و ساده,عکس طراحی ناخن زیبا و ساده,طرح ناخن های زیبا و ساده  فراهم آورده ایم.

 

مدل طراحی ناخن (120)

زیباترین طراحی ناخن سال

مدل طراحی ناخن (121)

زیباترین طراحی ناخن جهان

مدل طراحی ناخن (122)

زیباترین طراحی ناخن برای عروس

مدل طراحی ناخن (123)

طرح ناخن زیبا و جدید,طراحی ناخن زیبا جدید

مدل طراحی ناخن (125)

طراحی زیبای ناخن جدید,طراحی های زیبا و جدید ناخن

مدل طراحی ناخن (126)

مدل های زیبا و جدید طراحی ناخن,طرح ناخن زیبا و اسان

مدل طراحی ناخن (127)

مدل طراحی ناخن ساده زیبا

مدل طراحی ناخن (128)

طراحی ناخن ساده اما زیبا

مدل طراحی ناخن (129)

 

در نتيجه اين واکنش ناخن ها و پوست ، پوسته پوسته مي شوند. آب نيز همانند تمام محصولات مربوط به ناخن يک ماده شيميايي است. قرار گرفتن بيش از حد در معرض مواد شيميايي مي تواند عکس العمل هاي اگزمايي را ايجاد کند.ورقه ناخن از لايه هاي بسياري از سلولها که مواد دروني اشان را از دست داده و صاف ، سخت و شکننده مي شوند تشکيل مي شود. مقاومت در ناخن يعني ترکيبي از سختي و انعطاف پذيري. . ناخن هايي که شکسته و يا ورقه ورقه مي شوند دچار کمبود رطوبت و چربي هستند. بيماري ها و مشکلات ناخن بايد توسط يک پزشک تشخيص داده شوند و سپس داروهاي لازم در اين رابطه مصرف شوند. متخصص ناخن براي تشخيص بيماري هاي ناخن و مشکلات آن تعليم داده مي شوند اما آنها مجاز به معالجه اين موارد در سالنهاي زيبايي نيستند.

فراموش نکنيد که دستهايتان را مرطوب کنيد . از آنجائيکه بيش از 10 درصد از حجم ناخن را آب تشکيل مي دهد. اگر ناخن آب خود را از دست بدهد همانند پوست، قابليت ارتجاعي اش را نيز از دست خواهد داد. ناخن هاي خشک بيشتر در معرض شکستن هستند تا خم شدن. ناخن هاي بلند بيشتر کثيف و آلوده مي شوند و نسبت به ناخن هاي کوتاه در اين حالت بيشتر احتمال برگشتن ناخن هنگام برداشتن اشيا و ورود آلودگي به داخل بستر ناخن وجود دارد.

مدل های زیبا و جدید طراحی ناخن زنانه و دخترانه

طراحی ناخن ساده ولی زیبا,طراحی زیبا وساده ناخن اپارات,عکس طراحی ناخن جدید

همچنین دیدن فرمایید