شیک پارس

طراحی ناخن زیبا و شیک دخترانه و زنانه جدید و جذاب

طراحی ناخن زیبا و شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از طراحی ناخن زیبا و شیک عکسهای طراحی ناخن جدید,دانلود جدیدترین عکسهای طراحی ناخن,دانلود عکسهای طراحی ناخن 2018,دانلود تصاویر طراحی ناخن 2018,دانلود عکس های طراحی ناخن ساده  فراهم آورده ایم.

مدل طراحی ناخن (91)

عکس طراحی ناخن جدید

مدل طراحی ناخن (92)

عکس طراحی ناخن جدید ساده

مدل طراحی ناخن (93)

عکس طراحی ناخن جدید 2018

مدل طراحی ناخن (94)

عکس طراحی ناخن جدید 97

مدل طراحی ناخن (95)

عکس طراحی ناخن جدید زیبا

مدل طراحی ناخن (96)

عکس طرح ناخن جدید

مدل طراحی ناخن (97)

دانلود عکس طراحی ناخن جدید 2018

مدل طراحی ناخن (98)

عکس های جدید طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (99)

 

برای تقویت و زیبایی ناخن چند نسخه ی طبیعی برایتان داریم که به راحتی در خانه خودتان می تواند آنها را تهیه و استفاده کنید.1- آب را جوش آورده و دم اسب را خرد کرده و به آب اضافه کنید پس از گذشت 5 تا 10 دقیقه از دم کشیدن دم اسب روغن شترمرغ را اضافه کنید و به آرامی بجوشانید تا آب کاملا بخار شده و فقط روغن باقی بماند ، سپس با استفاده از پارچه ای روغن را صاف کرده و داخل ظرفی برای نگهداری بریزید و در جای خشک و خنک نگهداری کنید. به همین سادگی لوسیون آماده شد.

روزانه یکی الی دو بار چند قطره از لوسیون را روی هر ناخن بچکانید، و آنرا بر روی ناخن و پوست اطراف ماساژ دهید تا جذب شود.پیش از اینکه به رختخواب بروید هم این عمل را انجام داده و پنج دقیقه صبر کنید، سپس دستکشی بپوشید و اجازه دهید که تمام طول شب لوسیون بر روی ناخن هایتان باقی بماند. در صورت نیاز صبح دستانتان را بشویید.انواع بیماری های ناخن را بشناسید:نقاط سفید بطور شایع روی ناخن ها دیده می شوند و معمولا عودکننده هستند. این نقاط سفید رنگ در اثر آسیب به ناحیه قاعده ناخن در زمانی که سلولهای ناخن در حال تشکیل شدن هستند رخ می دهند و معمولا جای نگرانی وجود ندارد.انتشار عروق خونی در بستر ناخن می تواند ایجاد خطوط عمودی زیر صفحه ناخن کند. اینها نیز بدنبال ضربه به ناخن و یا مصرف داروی خاص و بیماری های خاص ناخن ایجاد شوند. خونریزی خطی خودبخود بهبود می یابند.این مشکل شایعی می باشد. انگشت بزرگ پا بخصوص مستعد است. چیدن نامناسب ناخن ها، استفاده از کفش های تنگ می تواند باعث افزایش انحنای ناخن شده و کناره های ناخن در پوست کناری فرو رفته و باعث پیدایش عفونت و درد شدید می شود. جهت درمان این وضعیت باید قسمت فرورفته در پوست توسط پزشک بریده شده و عفونت نیز درمان شود

طراحی ناخن زیبا و شیک دخترانه و زنانه جدید و جذاب

عکس های جدید طراحی ناخن 2018,عکسهای طراحی ناخن جدید,دانلود عکس طراحی ناخن

همچنین دیدن فرمایید