مدل کیف و کفش ست مجلسی با طرح های بسیار زیبا و خوشگل

مدل کیف کفش ست مجلسی + تصویر

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از کیف کفش ست مجلسی 2018,مدل کیف و کفش ست 2018,خرید کیف و کفش ست 2018,ست کیف و کفش چرم 2018,ست کیف و کفش فراهم آورده ایم.

 

در ادامه کیف و کفش ست 2018,ست کیف و کفش چرم 2018,ست کیف و کفش 2018,عکس کیف و کفش ست 2018,کیف و کفش دخترانه 2018,کیف و کفش ست 2018,کیف و کفش ست مدرسه دخترانه 2018 ملاحظه میفرمایید.

 

 مدل کیف کفش ست (3) مدل کیف کفش ست (4) مدل کیف کفش ست (5) مدل کیف کفش ست (6) مدل کیف کفش ست (7) مدل کیف کفش ست (8) مدل کیف کفش ست (9) مدل کیف کفش ست (10)

 

کیف و کفش ست مجلسی نتایج یک تحقیق در انگلستان نشان می‌دهد ارزش وسایل کیف دستی خانم‌ها به طور متوسط، 848 یورو است؛ از این میزان، 72 یورو پول نقد و لوازم آرایشی به همین ارزش است، عینک آفتابی به ارزش تقریبی 73 یورو، عطر در حدود 58 یورو و یک برس کوچک به قیمت تقریبی 5 یورو. در کیف زنان انگلیسی، دستگاه موبایل به ارزش تقریبی 292 یورو رایج‌ترین چیز گران‌قیمت است. فکر می‌کنید نتایج یک تحقیق مشابه درباره کیف خانم‌های ایرانی چه باشد؟ …کیف و کفش ست مجلسی

 

کیف و کفش ست مجلسی از میان 1200 زنی که در تحقیق فوق‌الذکر که به سفارش یک شرکت بیمه انجام شده بود شرکت کرده‌اند، اغلب آنها ارزش محتویات کیف‌شان را کمتر از 200 یورو حدس می‌زده‌اند. از محتویات کیف دستی خانم‌ها که بگذریم؛ می‌بینیم خود کیف دستی آنها هم گاهی حسابی گران است. این مقدمه را داشته باشید تا وارد بحث کیف‌دستی زنانه بشویم.

 

اگر می‌خواهید کیف‌دستی تازه‌ای برای خودتان بخرید، این راهنما را از دست ندهید.

1- اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما- صرف‌نظر از رنگ‌شان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

2- اگر شما لباس‌های چندرنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی گوناگون می‌پوشید، باید یک کیف تک‌رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.

3- اگر شما به پوشیدن لباس‌های تنگ مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف‌هایی را بخرید که رنگی است یا تکه‌های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس‌های شما هماهنگ است.کیف و کفش ست مجلسی

4- اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.کیف و کفش ست مجلسی

 

مدل کیف کفش ست (11)