شیک پارس

فوق العاده و جذاب برای خانوم های با سلیقه-مدل بافت مو+آموزش بافت

مدل های جدید از مدل مو بافت برای خانوم های باسلیقه+فیلم آموزشی

مدل بافت مو (7)

آموزش شینیون مو – تصاویر را با حوصله دنبال کنید و کارها را انجام دهید تا یک مدل مو زیبا برای خود بوجود بیاورید

اموزش بافت مو به همراه باف موی سر با مدل بافت مو و آموزش بافت

وبسایت شیک پارس

5556

فیلم جدید آموزشی بافت موی فرانسوی توسط یک شینیون کار ماهر فرانسوی

خیلی‌ها ممکن است موهای‌شان را ببافند؛ اما بافت همه موها یکسان نیست.

بعضی بافت‌ها دایمی هستند (مانند بافت آفریقایی که شاید چند ماه روی موها بمانند) و بعضی بافت‌ها موقت‌اند. مراقبت از موهای بافته‌شده نیز کار آسانی نیست. مثلا خیلی‌ها نمی‌دانند که شستشو و شانه کردن موهای بافته‌شده باید چگونه صورت گیرد. از این که بگذریم، باز هم حرف و حدیث پشت سر موهای بافته‌شده زیاد است بعضی‌ها می‌گویند این موها زودتر پوسیده می‌شوند. بعضی‌ها می‌گویند این موها بیشتر موخوره می‌گیرند و خیلی‌ها هم از درد ریشه این موها در اثر کشش بیش از حد می‌گویند. دوست دارید اطلاعات‌تان را در این خصوص افزایش بدهید؟

وقتی حرف از موهای از ته بافته شده می‌آید، بی‌اختیار به یاد یک چهره سیاه‌پوست و یا دورگه می‌افتید، اشتباه نمی‌کنید چون این سبک آرایش مو، از مکزیک و آفریقا می‌آید، کشورهایی که آب و هوای گرمسیری دارند و شاید دلیل اینکه این آرایش مو بیشتر در فصل تابستان طرف‌دار دارد، همین باشد. با این حال هنوز هم برخی از خانم‌ها برای مهمانی‌های زنانه به سراغ بافت مو می‌روند. بافت موها تنوع بسیار زیادی دارد و موهای طبیعی را می‌توان به سبک‌های گوناگون ‌بافت اما، نمی‌توان مدل بافت خاصی را توصیه کرد چون هر بافتی به یک چهره می‌آید. شما می‌توانید موهای طبیعی‌تان را ببافید و یا موهای مصنوعی بافته شده را لابه‌لای موهای طبیعی‌تان اضافه کنید.

مدل بافت مو (12)

وبسایت شیک پارس همراه شما با شیک ترین مدل ها

مدل بافت مو (14)

جدیدترین مدل مو زنانه ۲۰۱۶ مدل مو بلند زنانه

مدل بافت مو (13)

فیلم آموزشی دیگر برای بافت مو(شینیون مو) که امیدوارم ازش استفاده کنید

 • خیلی از خانم‌‌ها، انواع بافتن موها را از مادر‌ها و مادربزرگ‌هایشان آموخته‌اند، این بافت‌ها، بافت‌های سنتی هستند که اغلب فقط برای مدت کوتاهی روی سر می‌مانند و به صورت موقتی با کش سر جای خودشان محکم می‌شوند. شاید بتوان گفت این نوع بافت مو، سالم‌ترین روش بافت مو است چون موها محکم بافته نمی‌شوند و همچنین می‌توانید هر زمان که خواستید، بافت‌ موها‌یتان را باز کنید ولی اگر قصد دارید برای بافت موهایتان به آرایشگاه بروید و به صورت دایمی این کار را انجام دهید باید یکی از انواع بافت مو را انتخاب کنید.

مدل بافت مو (7)

● بافت آفریقایی
موهایتان پس از بافت، شکلی شبیه لوله لوله به خود می‌گیرند و شبیه موی سوخته بافته می‌شوند. این مدل مو بیشتر در کشورهای آفریقایی مد است و بافت سنتی مردم این سرزمین است.

20821

مدل بافت مو (9)

● بافت مکزیکی

موهای شما را می‌بافند و در اطراف سرتان می‌ریزند. این مدل بیشتر به کسانی می‌آید که صورت بزرگی دارند که اطراف صورت‌شان را پر کند.

بافت خطیاین بافت ویژه جلوی سر است و موهای جلوی سر به‌صورت خطی محکم و کشیده بافته می‌شوند و در وسط هر بافت، پوست موی سر نمایان است.

مدل بافت مو (10)

 • اگر می‌خواهید موهایتان را ببافید، باید خودتان را برای مراقبت از آنها آماده کنید و حال و حوصله رسیدگی روزانه به موهایتان را داشته باشید البته چون جوانان بیش از افراد مسن طرف‌دار بافت مو هستند، به‌طور مسلم حال و حوصله رسیدگی بیشتری را نیز دارند:▪ برای شستن موهای بافته شده، آنها را زیر فشار زیاد آب دوش و یا شیر آب بگیرید. دقت کنید که موها حالت شل داشته باشند و از پوست سر شما کشیده نشوند.

  ▪ از شامپوی معمولی برای موی سرتان استفاده کنید. شامپوی ویژه‌ای برای موهای بافته شده وجود ندارد.

  ▪ حالا نوبت خشک‌کردن موهایتان است. موهای بافته شده را نباید به حال خود رها کنید تا خشک شوند. این موها نباید مرطوب باقی بمانند چون سبب پوسیدگی موها می‌شود. از سشوار برای خشک‌کردن موها استفاده کنید.

  ▪ ژل و کرم مو را می‌توانید برای حالت دادن موهایتان استفاده کنید.

  هرقدر موهای خود شما ضخیم‌تر و کلفت‌تر باشد، بیشتر تحمل وزن موهای بافته شده را خواهند داشت و مدت بیشتری می‌توانید موهایتان را به صورت بافته شده بدون اینکه به پیاز موهایتان آسیب بیشتری وارد شود، روی سرتان نگه دارید.

مدل بافت مو (11)

 • چند آموزش ساده بافت مو
 •  مدلی کاملا ساده و زیبا برای موهای تا روی شانه و یا بلند‌تر است که ابتدا برای تمیزی کار موها را بدون فرق از پشت محکم ببندید و سپس از جلوی سر مثلث‌های کوچک از پیشانی به سمت عقب جدا کرده، در انتهای هر مثلث یک کلیپس ریز همرنگ لباس بزنید، دقت کنید که مثلث‌ها در امتداد یک خط از یک گوش تا گوش دیگر مرتب در کنار هم قرار گیرند، سپس موهای پشت سر را باز کرده و موهای ادامه‌ کلیپس‌ها را از روی کل موها جدا کنید و ببافید و انتهای آنها را با کش‌های رنگی ریز ببندید. اگر موهای فرزندتان فر است بقیه موهای باز را با کمی کتیرا حالت دهید و اگر موها صاف است، به همان حالت پشت سر رها کنید. این بافت‌ها به پشت سر هدایت می شوند.

مدل بافت مو (3)

 • موهای بلند و یا تا روی شانه را از دو طرف خرگوشی بسته و هر دو طرف را با بافت‌های ریز و کش‌های رنگی زیبا ببندید، اگر موها خیلی بلند است همه‌ بافت‌ها را با هم گرفته و حلقه کنید و سپس به کش اصلی مو که ابتدا خرگوشی کرده‌اید رسانده و با یک روبان هم رنگ لباس پاپیون کنید و در صورت کوتاه بودن و نرسیدن موها به کش اصلی بافت‌ها را در همان پایین با یک روبان پاپیون کنید.

مدل بافت مو (5)

 • فرق از وسط باز کرده و سپس از جلوی سر همان نقطه‌ باز شدن فرق، ته شانه‌ دم باریک را گذاشته و به صورت زیکزاک روی فرق باز شده فرقی زیکزاکی باز کنید و در امتداد همین فرق زیکزاکی و به نسبت تعداد زیکزاک‌هایی که باز کرده‌اید در کنار هر هفت یا هشت‌تای آن یک کلیپس ریز بزنید و دوباره ادامه‌ موهای کلیپس زده شده را از روی کل موها جدا کرده و ببافید و انتهای بافت‌ها را با کش‌های هم رنگ کلیپس‌ها ببندید. این بافت‌ها روی موها و دو طرف سر سمت گوش‌ها می‌ریزند.

مدل بافت مو (6)

مدل شینیون مو زنانه پشت سر شینیون مو عروس 2016

مدل بافت مو (4)

15 مدل مو کوتاه مردانه و پسرانه 2016 شیکترین مدل مو کوتاه مردانه 95

انواع مدل مو مردانه 2015 مدل مو کوتاه و فشن بازیگران هالیوودی

جدیدترین مدل های موی خوانندگان و بازیگران معروف

مدل مو پسرانه 2016 + مدل مو مردانه و رنگ مو مردانه 95

همچنین دیدن فرمایید