شیک پارس

تصاویری فوق العاده شیک از مدل کفش عروس جدید

تصاویری فوق العاده شیک از مدل کفش عروس جدید

مدل کفش عروس جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل کفش عروس جدید  مدل کفش عروس جدید پاشنه بلند,مدل کفش عروس جدید 97,مدل کفش عروس جدید 2018,مدل کفش عروس جدیدوشیک,مدل کفش عروس جدید2018,مدل کفش عروس جدید فراهم آورده ایم.

مدل کفش عروس جدید 2018 (2)

مدل کفش عروس شیک وساده

مدل کفش عروس جدید 2018 (4)

مدل کفش مجلسی شیک عروس

  مدل کفش عروس جدید 2018 (6)

مدل کفش عروس ساده و شیکمدل کفش عروس جدید 2018 (7)

مدل های شیک کفش عروس دانتل

مدل کفش عروس جدید 2018 (8)

عکس کفش عروس شیک

مدل کفش عروس جدید 2018 (9)

عکس کفش عروس شیک و جدید

مدل کفش عروس جدید 2018 (10)

عکس کفش عروس شیک و ساده

مدل کفش عروس جدید 2018 (13)

 

غروب بهترین زمان برای خرید کفش عروسی است. زیرا بر اثر فعالیت و راه رفتن در طول روز پاها کمی متورم و بزرگ می شود و چون عروسی نیز در غروب برگزار می شود باید کفش تان را به سایز غروب خریداری کنید تا در روز عروسی کفش های تان پای تان را نزند . برای روز عروسی تان سعی کنید کفش راحت انتخاب کنید چون شما مجبورید در این روز زیاد راه بروید و برقصید و اگر کفش تان پاهای تان را ناراحت کند شما را از میهمانی بیزار می کند و آن وقت است که برای تمام شدن این شب به یاد ماندنی لحظه شماری می کنید.

سعی کنید روز قبل از عروسی حتما کفش های تان را بپوشید تا پاهای تان به اندازه ی کفش و مدل کفش عادت کند و اگر کفش تان چرم است پاهای تان در آن جا باز کند تا برای عروسی کارتان راحت باشد. در صورتی که امکان پوشیدن لباس عروس تان را داشتید حتما این کار را به همراه پوشیدن کفش های تان انجام دهید و با آن برقصید و راه بروید. زیرا راه رفتن با یک کفش پاشنه دار با لباس پف دار و حجیم کار سختی است و به تمرین نیاز دارد. اگر به مدل کفش های تان خیلی وسواس دارید و کفش های پاشنه کوتاه و راحت را نمی پسندید یک پیشنهاد به شما می کنیم: حتما دو جفت کفش برای عروسی تهیه کنید . یک جفت کفش دلخواه و مورد پسندتان که برای عکاسی آتلیه و خوشامدگویی به میهمانان می توانید استفاده کنید و یک جفت صندل یا کفش راحت با پاشنه ی کوتاه تر و ترجیحا جلو باز و پشت باز که برای عکاسی باغ و رقصیدن در مراسم تان از آن استفاده کنید .

 

عکس کفش عروس شیک وزیبا

تصاویری فوق العاده شیک از مدل کفش عروس جدید

عکس کفش شیک 2018,عکس کفش عروس شیکترین,عکس کفش عروس شیک ایرانی

همچنین دیدن فرمایید