شیک پارس

انواع کفش اسپرت دخترانه و پسرانه جدید برای سال 1397

کفش اسپرت دخترانه و پسرانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  کفش اسپرت دخترانه و پسرانه   دل کفش اسپرت دخترانه شیک و جدید,مدلهای جدید کفش اسپرت زنانه,مدل کفش اسپورت جدید زنانه,مدل کفشهای اسپرت زنانه جدید,مدل کفش های جدید اسپرت مردانه  فراهم آورده ایم.

 

انواع کفش اسپرت دخترانه و پسرانه جدید برای سال 1397

کفش اسپرت مردانه

کفش اسپرت (62)

کفش اسپرت مردانه 2018

کفش اسپرت (63)

کفش اسپرت مردانه ارزان,کفش اسپرت مردانه نایک

کفش اسپرت (64)

کفش اسپرت مردانه 2018,كفش اسپرت مردانه

کفش اسپرت (65)

کفش اسپرت مردانه 2018

کفش اسپرت (66)

کفش اسپرت مردانه 2018

کفش اسپرت (67)

کفش اسپرت مردانه ادیداس

کفش اسپرت (68)

کفش اسپرت مردانه قیمت

کفش اسپرت (69)

 

كفش‌هاي چرمي مناسب ترين جنس كفش است، زيرا انتقال هوا بين پوست و خارج از كفش برقرار مي‌شود. اما كفش‌هايي كه جنس آنها صد درصد پلاستيك است باعث ايجاد عرق در پا شده و با جلوگيري ازجريان هوا زمينه بروز اختلالات و ناهنجاريهاي پوستي فراهم مي شود.دكتر فرزانه تركان متخصص طب فيزيكي و توان بخشي در گفت و گو با ايسنا، با بيان اين مطلب گفت: كفش راحت، كفشي است كه داراي ارتفاع مناسب بوده و پا در كفش احساس راحتي كند. معمولا نبايد كفي كفش سفت بوده و فشار را فقط به يك نقطه منتقل كند.

وي درباره بهترين شكل و فرم كفش گفت: توزيع يكسان وزن بدن به جلو و عقب پا بهترين شكل كفش مي‌باشد البته كفش‌هاي پاشنه بلند باعث انتقال بيشتر وزن به جلوي پا ‌شده و توصيه مي‌شود كه به مدت طولاني درطول روز استفاده نشود.دكتر تركان با اشاره به استفاده از كفش‌هاي لژدار كه ارتفاع كفي كفش از قسمت پاشنه تا پنجه پا ادامه دارد و اختلاف آن يك تا دو سانت نيست، اظهار داشت: معمولا نوك باريك و پاشنه بلند كفش باعث انتقال وزن بدن به جلوي پا و تغيير شكل درانگشتان و بيرون زدگي استخوان پا به خارج مي شود.وي ادامه داد: تداوم در استفاده از اين كفش‌ها باعث جمع شدن استخوان پا شده و به طرف مخالف كشيده مي شود.اين ناهنجاريها معمولا دردهاي ناراحت كننده‌اي را درافراد ايجاد ‌مي كند كه تغيير شكل استخوان پا برگشت ناپذير است و در نتيجه فرد مجبور به پوشيدن كفش سفارشي مي‌شود.

انواع کفش اسپرت دخترانه جدید برای سال 1397

کفش اسپرت مردانه ارزان قیمت,خرید کفش اسپرت مردانه ارزان,خرید کفش اسپرت پسرانه ارزان