شیک پارس

انواع دکوراسیون منزل کوچک برای گرفتن جدیدترین ایده ها

انواع دکوراسیون منزل کوچک برای گرفتن جدیدترین ایده ها

 

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دکوراسیون منزل کوچک دکوراسیون خانه,دکوراسیون منزل کوچک,دکوراسیون پذیرایی و حال,دکوراسیون اشپزخانه + کابینت,دکوراسیون منزل بازیگران ایرانی,دکوراسیون داخلی منزل ایرانی فراهم آورده ایم.

در ادامه دکوراسیون داخلی منزل 2018,دکوراسیون داخلی آشپزخانه,دکوراسیون داخلی پذیرایی,دکوراسیون پذیرایی و حال,دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری   ملاحظه میفرمایید.

چیدمان منزل بازیگران ایرانی 2018

خانه های افراد مشهور جهان دكوراسيون خانه بازيگران ايراني

 

 دکوراسیون منزل کوچک (1) دکوراسیون منزل کوچک (2) دکوراسیون منزل کوچک (2) دکوراسیون منزل کوچک (3) دکوراسیون منزل کوچک (4) دکوراسیون منزل کوچک (5) دکوراسیون منزل کوچک (6) دکوراسیون منزل کوچک (8)

 

بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.یک میز آرایش بزرگ در یک اتاق کوچک چندان بد نیست، البته اگر رنگ تیره‌ای برای دیوار و وسایل گرانقیمت تزیینی و وسایل بزرگ برای اطراف آن انتخاب کنید.یکی از بزرگترین اشتباهات دکوراسیون، آویختن یک چلچراغ کوچک در اتاقی بزرگ است. قطر اتاق را با دو برابر کردن عرض آن به دست آورید. اندازه قطر اتاق در واحد متر هر چقدر بود، چلچراغ باید همان قطر را در واحد سانتی‌متر داشته باشد.

 

شما می‌توانید از قانون دوسوم برای گل‌ آرایی نیز استفاده کنید. اندازه گلدان باید یک سوم ارتفاع فضای در دسترس باشد.هنگامی که قصد چسباندن حاشیه‌های کاغذ دیواری را دارید، ارتفاع دیوارها را اندازه گرفته و تقسیم بر سه کنید. حاشیه را در فاصله یک‌سوم از بالا یا دو سوم از پایین نصب کنید.

 

دکوراسیون منزل کوچک (18)

همچنین دیدن فرمایید