شیک پارس

مدل انگشتر نامزدی ساده برای افراد مشکل پسند

مدل انگشتر نامزدی ساده برای افراد مشکل پسند

مدل انگشتر نامزدی ساده

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل انگشتر نامزدی ساده  مدل انگشتر طلای نامزدی,مدل حلقه نامزدی طلایی,مدل حلقه نامزدی با قیمت,مدل حلقه نامزدی با قیمت مناسب,مدل حلقه نامزدی ساده,مدل حلقه نامزدی ساده وشیک,مدل حلقه نامزدی تک نگین فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  انواع مدل انگشتر نگین دار زنانه,مدلهای انگشتر عقیق زنانه,مدل انگشتر عقيق زنانه,مدل انگشتر عقیق زنانه طلا,مدل انگشتر عقیق زنانه نقره,مدل انگشتری عقیق زنانه,مدل انگشتر زنانه با عقیق ملاحظه میفرمایید.

 

مدل انگشتر نامزدی (21)

انگشتر نامزدی

مدل انگشتر نامزدی (22)

مدل انگشتر نامزدی 2018

مدل انگشتر نامزدی (23)

مدل انگشتر نامزدی طلا

مدل انگشتر نامزدی (24)

مدل انگشتر نامزدی با قیمت

مدل انگشتر نامزدی (26)

مدل انگشتر نامزدی ساده

مدل انگشتر نامزدی (27)

مدل انگشتر نامزدی تک نگین

مدل انگشتر نامزدی (28)

مدل انگشتر نامزدی جواهر

مدل انگشتر نامزدی (29)

برای تمیز کردن جواهرات قلّابی و به اصطلاح اتمی از جوش‌شیرین استفاده کنید. به این صورت که مقداری جوش‌شیرین را بر روی سطح نمناک برس مسواک ریخته و آن را به آرامی بر روی جواهرات مذکور بمالید تا براق شود.اگر رفتن به استخر و شنا کردن جزء برنامه‌های شماست پیش از ورود به آب، طلا و جواهر خود را بیرون آورید؛ زیرا کلر درون آب از دشمنان طلا و جواهر شماست. مواد شوینده قوی که موقع استفاده از آنها باید دستکش استفاده کرد هم، از دشمنان طلا و جواهر شماست.

برای حفظ و نگه‌داری از طلا و جواهر آنها را در جعبه‌های خود قرار دهید و یا دفترچه‌ای پارچه‌ای درست کرده و طلاهایتان را با سنجاق قفلی در آن دفترچه پارچه‌ای وصل کنید. سپس دفترچه را تا کرده و در مکان امن نگه‌داری کنید.برای جلوگیری از گره خوردن زنجیرهای اضافی که به گردن نمی‌اندازید، آنها را با قفل بسته نگه‌داری کنید. در صورتی که زنجیر گردن شما، گره خورد، آن را بر روی سطح لیز و صیقلی قرار داده و مقداری روغن بچه بر روی محل گره بریزید. سپس با یک سوزن کلفت سعی در بازکردن گره موجود کنید.

مدل انگشتر نامزدی (30)

مدل انگشتر نامزدی 2018,مدل انگشتر نامزدی 2018,مدل انگشتر نامزدی

همچنین دیدن فرمایید