مدل طراحی ناخن ساده و شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از   مدل طراحی ناخن ساده و شیک  مدل طراحی ناخن جدید 97,مدل طراحی ناخن جدیدترین,مدل طراحی ناخن جدید 2018,مدل طراحی ناخن جدید و ساده,مدل طراحی ناخن جدیدوشیک,مدل طراحی ناخن جدید  فراهم آورده ایم.

مدل طراحی ناخن ساده و شیک جدید برای دختر خانم های مشکل پسند

جدیدترین طراحی ناخن 2018

مدل طراحی ناخن (52)

جدیدترین طراحی ناخن ساده

مدل طراحی ناخن (53)

جدیدترین طراحی ناخن ساده وشیک

مدل طراحی ناخن (54)

مدل طراحی ناخن ساده و شیک جدیدترین طرح ناخن ساده

مدل طراحی ناخن (55)

جدیدترین مدل طراحی ناخن ساده,مدل طراحی ناخن ساده و شیک

مدل طراحی ناخن (56)

جدیدترین طراحی ناخن مدل طراحی ناخن ساده و شیک

مدل طراحی ناخن (57)

مدل طراحی ناخن ساده و شیک جدیدترین طراحی ناخن 2018

 مدل طراحی ناخن (59)

روغن نارگیل مواد مغذی مهمی دارد که می تواند به خوبی ناخن ها را مرطوب و محکم نگهدارد.در ضمن، روغن نارگیل باعث تقویت کوتیکول(پوستک) ناخن ها شده و نقش مهمی در رشد ناخن ها بازی می کند.روغن همچنین ریش ریش شدن پوست کنار ناخن ها را برطرف کرده و قارچ یا التهابات ناخن را از بین می برد.برای این منظور، ناخن های خود را با روغن نارگیل صد در صد طبیعی هر شب قبل از خوابیدن به صورت دایره ای ماساژ دهید تا گردش خون نیز در آن قسمت بهبود یابد.درضمن، می توانید با ترکیب 1/4 فنجان روغن نارگیل، 1/4 فنجان عسل و 4 قطره روغن اسانس رزماری یک مرطوب کننده برای ناخن های خود درست کنید.برای استفاده، ترکیب حاصل را 20 ثانیه در ماکروویو گرم کرده و به مدت 15 دقیقه ناخن های خود را با آن خیس کنید. این کار را می توانید 1 یا 2 بار در هفته تکرار نمایید.

 

آب پرتقال دارای ویتامین C بوده که باعث تولید کولاژن و سلامت ناخن ها می شود. آب پرتقال همچنین اسید فولیک دارد که برای رشد ناخن ها بسیار موثر است.برای این منظور، ابتدا ناخن های خود را با آب پرتقال به مدت 10 دقیقه خیس کنید. سپس، آنها را کاملا با آب گرم بشویید و خشک کنید.بعد، به ناخن ها مرطوب کننده بزنید. این روند را هر روز تکرار کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

 

لیموترش دارای ویتامین C می باشد که هم باعث بهبود رشد ناخن ها شده و هم مشکل زرد شدن آنها را برطرف کرده و سالم و درخشان می کند.بنابراین، ابتدا ناخن هایتان را با یک قاشق غذاخوری آب لیموترش و سه قاشق غذاخوری روغن زیتون گرم شده کاملا خیس کنید.این کار را هر روز تکرار نمایید. همچنین می توانید یک لیموترش را به مدت 5 دقیقه به ناخن ها مالیده و سپس، آنها را با آب گرم کاملا بشویید و مرطوب کننده بزنید.این مراحل را هر روز تکرار نمایید. البته اگر پوست کنار ناخن هایتان قاچ خورده و یا پوسته پوسته شده، هرگز از لیموترش استفاده نکنید زیرا موجب سوزش می شود.
گیاه دم اسبطبق روش های قدیمی روم باستان و یونان، دم اسب یکی از روش های موثر برای تقویت رشد ناخن هاست.این ماده شامل کلسیم، سیلیس و مواد معدنی مفید است که منجر به سلامت ناخن ها می شود.برای این منظور، 3/4 قاشق چایخوری دم اسب خشک شده را در دو فنجان آب در حال جوش بریزید.سپس، روی آن را بپوشانید و بگذارید به مدت 10 تا 15 دقیقه دم بکشد. سپس، آن را صاف کرده و بگذارید خنک شود.بعد، ناخن ها را با مایع به دست آمده به مدت 20 دقیقه خیس کنید. این روش درمانی را حداقل 4 بار در هفته انجام دهید.در ضمن، می توانید روزانه یک فنجان از دمنوش حاصل بنوشید تا ناخن هایی سالم داشته باشید.
بیوتینهمه ویتامین ها برای سلامتی بدن لازم هستند. در این میان، ویتامین اچ یا با نام دیگر بیوتین (یکی از ویتامین های گروه B) زیرساخت تولید کراتین بدن را بهبود داده و در نتیجه، رشد ناخن ها و موها را افزایش می دهد.به عبارتی دیگر، شکنندگی، نازکی و تضعیف ناخن ها بیشتر به دلیل کمبود بیوتین رخ می دهد.بیوتین را می توان از غذاهایی مثل تخم مرغ، غلات کامل، هویج، گوجه فرنگی، ماهی سالمون، بادام، گل کلم، خیار، شیر، دانه سویا، توت فرنگی، عدس، جو و گردو دریافت کرد.البته با مشورت دکتر می توانید از مکمل های بیوتین نیز استفاده نمایید.

مدل طراحی ناخن (60)

جدیدترین طراحی ناخن 2018,جديدترين طراحي ناخن