شیک پارس

مدل ارایش چشم ساده و زیبا شیک و جدید برای انواع مهمانی ها

مدل ارایش چشم ساده و زیبا شیک و جدید برای انواع مهمانی ها

 مدل ارایش چشم ساده و زیبا

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل جدید آرایش چشم 2018,مدل آرایش چشم عروس 2017,مدل آرایش چشم عروس جدید,مدل آرایش چشم عروسکی,مدل آرایش چشم عروس ایرانی,مدل آرایش چشم عروس 2018,مدل ارايش چشم عروس  فراهم آورده ایم.

در ادامه   مدل ارایش چشم ساده و زیبا مدل خط چشم ملایم دخترانه,عکس مدل ارایش چشم ملایم,اموزش مدل ارایش چشم ملایم,مدل ارايش چشم 2018,مدل آرایش چشم 2018عروس,مدل آرایش چشم 2018ایرانی,مدل خط چشم ملاحظه میفرمایید.

 

 ارایش چشم (176) ارایش چشم (177) ارایش چشم (178) ارایش چشم (179) ارایش چشم (180) ارایش چشم (181) ارایش چشم (182) ارایش چشم (183)

وقتی به ابروی خودتان نگاه میكنید، باید دو خط مرئی وحود داشته باشد. یكی از نقطه شروع ابرو تا بلندترین نقطه ابرو و دومی از بلندترین نقطه ابرو تا نقطه انتهای ابرو. این خطوط باید ممتد و بدون قطعی باشند و در انتها نازك شود.اگر تا كنون ابرویتان را برنداشته اید، بگذارید اولین بار یك شخص متخصص این كار را برای شما انجام دهد و ابرویتان را شكل بدهد. و همچنین این را به یاد داشته باشید كه همیشه در جهت رشد مو ابروانتان را بردارید. این مسئله درد ناشی از كنده شدن مو را كم میكند.

 

ابروانتان را به سمت بالا برس بكشید و با قیچی ابرو قسمتهای اضافه آن را قیچی كنید. سپس، روی شكل و كمان ابرویتان كار كنید. به یاد داشته باشید كه فاصله بین ابروان شما باید به اندازه پهنای چشمتان باشد. و بخش داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی آغاز شود. برای اینكه این نقطه به راحتی مشخص شود، مدادی را در كنار بینیتان به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای ابرو مشخص شود.برای اینكه طول ابرویتان مشخص شود، مداد را از كنار ابرو طوری نگهدارید تا امتداد آن از كنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد و به ابرویتان برسد. به این ترتیب نقطه پایانی ابرو مشخص میشود. سپس، باید مشخص كنید كه بالاترین نقطه ابرو یا كجاست.

 

ارایش چشم (184)

همچنین دیدن فرمایید