مدل کیک تولد (11)

مدل کیک تولد جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کیک تولد جدید   مدل کیک تولد عاشقانه,جدیدترین مدلهای کیک تولد عاشقانه,مدل کیک تولد دو نفره عاشقانه,مدل کیک تولد دخترانه جدید97,جدیدترین مدل کیک تولد دخترانه,جدیدترین مدل های کیک تولد دخترانه فراهم آورده ایم.

 مدل کیک تولد (12)

مدل کیک تولد جدید دخترانه

مدل کیک تولد (13)

مدل کیک تولد جدید پسرانه

مدل کیک تولد (14)

مدل کیک تولد جدید97

مدل کیک تولد (16)

مدل کیک تولد جدید 2018

مدل کیک تولد (17)

مدل کیک تولد جدید مردانه

مدل کیک تولد (18)

مدل کیک تولد جدید و زیبا

مدل کیک تولد (19)

مدل کیک تولد جدید 97,مدل کیک تولد جدید 2018,مدل کیک تولد جدید 92,مدل کیک تولد پسرانه ساده,مدل کیک تولد پسرانه 2018,مدل کیک تولد پسرانه ایرانی,مدل کیک تولد پسرانه یک ساله

مدل کیک تولد (20)

مدل کیک تولد جدید 97,مدل کیک تولد جدید 2018

جشن تولد گرفتن و دعوت از میهمانان کمک می کند یک دور همی شاد و لذت بخش داشته باشید و از کنار هم بودن استفاده کنید، اما گاهی برخی افراد با رفتار هایشان از شادی جشن کم می کنند، در این مطلب راه کارهایی را به شما آموزش می دهیم که با استفاده از آن می توانید جشن شاد و زیبایی داشته باشید تا به همه خوش بگذرد.فرض می کنیم شما هر طوری بوده توانسته اید یک تولد را هماهنگ کنید و می خواهید از این مراسم بهره کافی و وافی ببرید. برای رسیدن به این مقصود باید نکاتی را رعایت کنید که اگر مراعات نشوند هم کام شما و هم بقیه تلخ خواهد شد و آخر شب با ناراحتی و خستگی به خانه بر می گردید.

تولد را معمولا شب می گیرند. غیر از یک سری تولدهای کودکانه که بچه های مهدکودک را دعوت می کنند، باقی جشن های تولد بعد از غروب برگزار می شوند. شایسته است که تولد بعد از شام باشد تا پدر صاحبخانه درنیاید و از 11 شب به آن طرف هم سر و صدایش کم شود که باز پدر صاحبخانه و همسایگان درنیاید! اگر چهارشنبه یا پنجشنبه شب باشد که چه بهتر، چون بچه ها فردایش مدرسه ندارند. جمعه شب اصلا خوب نیست، چون معمای شاه دارد! دوشنبه نود دارد. شنبه رئال بازی دارد. یکشنبه اینترمیلان. سه شنبه هم که اصلا فاز نمی دهد. همان چهارشنبه و پنجشنبه بهتر است.

نکته مهم این است که تولد است، عروسی نیست! همین، خیلی چیزها را خود به خود حل می کند. آقایان به فکر کت شلوار و خانم ها به فکر لباس شب و ماکسی نباشند. یک لباس راحتی که بشود تویش مسخره بازی هم درآورد. اگر برف شادی ریخت رویش ناراحت نشوید.خلاصه یک چیزی که حالت اسپرت داشته باشد. حتما قبلش از ضدعرق استفاده کنید، چون معمولا جنب و جوش در چنین مراسمی زیاد است، ممکن است عرق کنید. یک ساعتی هم حرکت کنید که سر موقع برسید. الان، منظورم بعد از شام یعنی هشت و نیم شب، چون هوا زود تاریک می شود. شام هم یک چیز سبک بخورید و راه بیفتید که نه گرسنه تان بشود نه اینکه جای کیک و مخلفاتش را نداشته باشید.

مدل کیک تولد جدید که عاشقش می شوید

کیک تولد پسرانه ساده,مدل کیک تولد پسرانه 2018,مدل کیک تولد پسرانه ایرانی,مدل کیک تولد پسرانه یک ساله