مردی که بخاطر تحریک جنسی شدید زن زیبا سکته قلبی کرد

a-man-who-a-heart-attack-with-jensi-stimulation

  • تحریکات شدید جنسی هم گاهی می تواند خطر ساز باشد مخصوصا برای افرادی که دارای بیماری های قلبی هستند و باید به این مسئله توجه کنند و اصطلاحا جو نگیردشان!!
  • یک سخنگوی پلیس گفت مردی که بسیار گرسنگی جنسی داشت و تشنه ی سکس بود در حال رابطه جنسی با زن روسپی بسیار جذاب و شهوت برانگیز از شدت هیجان و تحریک بالای جنسی جان خود را از دست داد !

     

    گفتنی است که این مرد در افریقایی برای ارضای میل جنسی بالای خود به زن فاحشه ای در مالاوی مراجعه کرد . Jere در حالیکه روی تخت با زن فاحشه خلوت کرده بود از شدت تحریک جنسی زیاد و بازی جنسی توسط زن فاحشه و جذابیت زیاد این زن با جیغ و داد از روی تخت سقوط کرد و دیگر تکان نخورد !

  • زن روسپی بعد از اینکه چندبار مرد را صدا زد ولی هیچ واکنشی ندید به بیرون دوید و از همسایه ها خواست ببینند چه بلایی بر سر مرد آمده است ! با حضور پلیس در محل سخنگوی پلس ادینا گفت این مرد به خاطر هیجان بالای جنسی در رابطه از روی تخت سقوط کرده و این زن کارگر جنسی هیچ گناهی ندارد که اینقدر شهوت برانگیز و جذاب است !!
  • کارشناسان پزشکی در بررسی هایی که روی جسد انجام داده اند معتقد هستند که مرد ممکن است از شوک ” کاردیوژنیک cardiogenic shock ” درگذشته باشد شوکی که باعث میشود قلب نتواند جریان خون را به سایر نقاط بدن برساند و این مسئله با ریتم غیر طبیعی و خطرناک قلب  مرتبط است به گزارش شیک پارس کارشناسان میگویند احتمالا ” Jere ” به نقص قلبی مبتلا بوده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید