شیک پارس

چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد

چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد

 

نمونه های فوق العاده زیبا از مدل دیزاین ناخن با نگین سال 2018

پیشنهاد ما به شما گالری دیده نشدنی از عکس مدل فرنچ ناخن جدید مجلسی زیبا جدید سال 2018 – 97 برای خانم های خوش سلیقه

طرح های مختلف و جدید از طراحی ناخن نگین دار برای انواع مجالس

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل دیزاین ناخن با نگین 2018  جدید ترین مدل دیزاین ناخن,جدیدترین طراحی ناخن 2018,طراحي ناخن ساده و شيك,مدل طراحی ناخن 2018 فراهم آورده ایم.

در ادامه مدل فرنچ ناخن 2018,دیزاین ناخن 2017,دیزاین ناخن 2018,طراحي ناخن 2018,مدل ناخن دشنه ای ملاحظه میفرمایید.

 

  چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد

 

نکات مهم درمورد سلامت ناخن ‌هامدل دیزاین ناخن با نگین

* ناخن ‌هاي شکننده، توان نگهداري رطوبت را در خود ندارند. در نتيجه لايه‌ هاي ناخن به کلي خشک شده و ترک مي‌ خورند. پس مصرف کرم‌ هاي مرطوب‌ کننده براي دست ‌ها و اطراف ناخن‌ ها توصيه مي ‌شود.

* ويتامين B- کمپلکس نيز در بهبود بخشيدن وضعيت ناخن‌ هاي شکننده مفيد است؛ البته نبايد فراموش کرد كه قرار دادن بيش از حد ناخن در معرض آب، يکي از دلايل مهم شکنندگي است. پس عدم استفاده از دستکش در انجام کارهاي منزل مي ‌تواند شکنندگي را بيش از پيش کند.

* اگر ناخن ‌هاي سست و شکننده داريد، آن ها را کوتاه و يک دست کنيد.مدل دیزاین ناخن با نگین

* گاهي پاک کردن روده ي بزرگ از سموم، در درمان شکنندگي ناخن ‌ها موثر است. اين سموم که معمولا در اثر يبوست به وجود مي ‌آيند، از جذب کاني‌ هايي که براي استخوان لازمند، جلوگيري مي ‌کنند.

اگر ناخن‌ هاي خشک و سختي داريد، هر دو روز يک بار، آن ها را به مدت 20 دقيقه در روغن زيتون گرم قرار دهيد

* تغذيه و رژيم غذايي صحيح در رشد و سلامت ناخن ‌ها نقش مهمي دارد. مثلا غذاهاي حاوي آهن، کلسيم، پتاسيم و ويتامين B براي ناخن‌ ها مفيدند.مدل دیزاین ناخن با نگین

* آفتاب، کلر و پاک‌‌ کننده‌ هاي قوي از دشمنان ناخن به شمار مي ‌آيند، پس تا حد امكان از آن ها اجتناب کنيد.

* اگر ناخن‌ هاي خشک و سختي داريد، هر دو روز يک بار، آن ها را به مدت 20 دقيقه در روغن زيتون گرم قرار دهيد.مدل دیزاین ناخن با نگین

* استفاده ي بيش از حد از لاک ناخن، سلامت ناخن ‌ها را به خطر مي‌ اندازد و گاهي شما را از رنگ ناخن‌ ها که معياري براي تشخيص سلامتي است، غافل مي ‌کند.

* اگر متوجه رشد کند ناخن ‌هاي تان شديد، بدانيد که رژيم غذايي نامناسب مي ‌تواند در اين خصوص نقش مهمي داشته باشد، مثلا کمبود ويتامين ‌هاي A و B- کمپلکس، C ، D و E و همچنين كمبود آهن، کلسيم، سولفور و اسيدهاي چرب در رژيم‌ غذايي، در رشد ناخن ‌ها بسيار حائز اهميت است، پس آن ها را ناديده نپنداريد.

 

چند طرح از مدل دیزاین ناخن با نگین برای مجلس های شاد

 

همچنین دیدن فرمایید