مدل کیف چرم زنانه مجلسی زیبا برای بانوان خوش پوش

 

مدل کیف چرم زنانه مجلسی

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کیف چرم زنانه مجلسی  مدل کیف زنانه شیک,مدل کیف چرم دست دوز با الگو,مدل کیف چرم دست دوز,مدل کیف چرم دست دوز زنانه,مدل کیف چرمی,مدل کیف چرم مردانه,مدل کیف چرم دست دوز مردانه فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل كيف چرم,مدل کیف چرم مجلسی,مدل کیف چرم دستی,مدل کیف دست دوز زنانه,مدل كيف دست دوز,مدل کیف دست دوز دخترانه,مدل کیف دست دوز پارچه ای   ملاحظه میفرمایید.

 

مدل کیف 2018 (111) مدل کیف 2018 (112)  مدل کیف 2018 (114) مدل کیف 2018 (115) مدل کیف 2018 (116) مدل کیف 2018 (117) مدل کیف 2018 (118) مدل کیف 2018 (119)

 

کیف‌های کیسه‌ای بندداری که با کشیدن بند آن جمع و باز می‌شدند یک اکسسوری و وسیله رایج در قرن چهاردهم در اروپا بود که زنان و مردان ثروتمند برای حمل کردن سکه‌های خود در مراسم و مهمانی‌ها از آن‌ها استفاده می‌کردند. در این زمان کیف دستی ارتباط خاصی با ازدواج داشت و داماد وظیفه داشت در روز عروسی یک کیف زیبا به عروس هدیه بدهد. این کیف‌ها میان زنان محبوب بودند چون به سادگی می‌شد آن را زیر لباس پنهان کرد.
کیف‌های شکار از ابزارهای ضروری شوالیه‌های قرون وسطی بود.
کیف‌های دوشی در قرون وسطی میان رعایا و مسافران بسیار رایج بود و از جنس پارچه ساده تهیه می‌شد.
از قرن هفدهم استفاده از کیف در میان زنان و دختران جوان بسیار رایج شد و در بیشتر مناسبت‌ها و تولدها این نوع کیف‌ها هدیه داده می‌شد.
با گذشت زمان و نزدیک شدن به دوران مدرن هرچه لباس‌ها ساده‌تر و بی‌پیرایه‌تر می‌شدند کیف‌ها بیشتر به عناصر استایل و فشن تبدیل شدند و به تدریج محبوبیت آن‌ها بیشتر و بیشتر شد.
با پیشرفت تکنولوژی در قرون 18 و 19 کیف‌ها از مواد و جنس‌های گسترده‌تر و در اشکال و اندازه‌های متنوع‌تری ساخته شدند. با اختراع قطار و افزایش سفرها، نیاز به چمدان‌های قابل حمل هم بیشتر شد تا مسافران بتوانند آسوده‌تر سفر کنند.
در دهه 1920 تحول بزرگی در صنعت کیف سازی پدید آمد و کیف‌ها ارزان‌تر و سبک‌تر شدند و دیگر نیازی نبود که با لباس‌ها ست شوند. از این زمان بود که اقشار بیشتری توانستند از کیف‌های مدرن و امروزی استفاده کنند.

 

مدل کیف 2018 (120)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید