شیک پارس

مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018 با طرح های جدید و زیبا

مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018

 

مدل چیدمان جهیزیه عروس

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل چیدمان جهیزیه عروس,مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018,مدل چیدمان جهیزیه عروس ایرانی,مدل چيدمان جهيزيه عروس,مدل چیدمان جهیزیه عروس جدید,مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018  فراهم آورده ایم.

 

مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018 مدل چیدمان جهیزیه عروس ایرانی

مدل چیدمان جهیزیه عروس (2)

مدل چيدمان جهيزيه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (3)

مدل چیدمان جهیزیه عروس جدید

مدل چیدمان جهیزیه عروس (4)

مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018,

مدل چیدمان جهیزیه عروس (5)

مدل چیدمان جهیزیه عروس 97

مدل چیدمان جهیزیه عروس (9)

مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018

  مدل چیدمان جهیزیه عروس (7)

مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018

مدل چیدمان جهیزیه عروس (6)

مدل چیدمان جهیزیه عروس سال

1. وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار دهید : خانه را زیاد با وسایل شلوغ نکنید و فضا برای مانور قرار دهید. این خبر خوبی است برای افرادی که می خواهند از بودجه کم استفاده کنند و لازم نیست همه ی فضاهای خانه را با وسایل پر کنید. بودجه را صرف وسایل زیاد نکنید بلکه صرف وسایل با کیفیت کنید.

2. پوستر را در ارتفاع دست آویزان کنید : در گالری ها و موزه ها پوستر را در وسط و مرکز 57 اینچ تا 60 اینچ آویزان می کنند. (چشم متوسط انسانها سطح 57 اینچ می بیند.)

3. چطور وسایل را با فرش تنظیم کنید:سه راه تنظیم وسایل با فرش وجود دارد. فرش به اندازه کافی بزرگ باشد که همه سطح زمین را فرا بگیرد، این باعث می شود که منزل اشرافی تر بنظر بیاید. می توانید 12 تا 18 اینچ سطح زمین را خالی بگذارید. اگر شما اتاق کوچکی دارید پهن کردن یک فرش بهترین انتخاب است تا پهن کردن قالیچه های کوچک. فقط پایه های جلویی صندلی ها را روی فرش قرار دهید.

بعضی پذیرایی ها به قدری باریک و دراز هستند که وقتی وارد آنها می شوید، یاد مسیر باریک و طویلسالن بولینگ می افتید که در انتها هدف های برای زدن چیده شده اند! بعضی دیگر هم بقدری بد چیدهشده اند که حس بودن در یک تونل زیرگذر را در ذهن تداعی می کنند! اگر پذیرایی خانه شما همچنین است، توصیه های آورده شده در این پست می تواند راهکار و ایده های مناسبی برای دیزاین شیک وکاربردی اتاق پذیرایی را پیش رویتان قرار بدهد. یکی از مشکلات اصلی برای چیدن مبلمان در پذیرایی مستطیلی، تعیین راهی مشخص برای عبور و مرور افراد است.

اولین کاری که باید از انجام آن پرهیز کنید، قرار دادن این راه بین میز جلو مبلی و مبلمان اصلیاست.در شکل زیر آپارتمانی را مشاهده می کنید که پذیرایی مستطیل شکل با سقف های بلند دارد؛ سقف بلند باعثشده حتی از حد معمول هم باریک تر بنظر رسد اما با چیدمان درست مبلمان در این پذیرایی مستطیلی وقرار دادن راه درست برای رفت و آمد، تا حد زیادی مشکل کمبود فضا حل شده است.انتهای پذیرایی نیز یک تراس قرار گرفته که باعث شده فضا روشن و دلباز دیده شود.

 

مدل چیدمان جهیزیه عروس (10)

مدل چیدمان جهاز عروس ایرانی,جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس ایرانی

همچنین دیدن فرمایید