شیک پارس

مدل آرایش چشم و لب جدید و بسیار زیبا 2018

مدل آرایش چشم و لب جدید و بسیار زیبا 2018

 

مدل آرایش چشم و لب

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل آرایش چشم و لب ملایم,اموزش مدل ارایش چشم ملایم,مدل آرایش چشم عروس 2018,مدل آرایش چشم عروسکی,مدل ارايش چشم عروس,مدل آرايش چشم عروسكي,مدل ارایش چشم فراهم آورده ایم.

مدل آرایش چشم و سایه (42)

مدل آرایش چشم و سایه,مدل خط چشم و سایه جدید

مدل آرایش چشم و سایه (43)

مدل ارایش چشم سایه

مدل آرایش چشم و سایه (44)

جدیدترین مدل خط چشم و سایه

مدل آرایش چشم و سایه (45)

انواع مدل خط چشم و سایه,مدل آرایش چشم با سایه مشکی

مدل آرایش چشم و سایه (46)

مدل آرایش چشم با سایه طلایی,مدل ارایش چشم با سایه دودی

مدل آرایش چشم و سایه (47) مدل آرایش چشم و سایه (48) مدل آرایش چشم و سایه (49)

برای رنگ آمیزی چین و چروک پشت چشم از رنگ تیره استفاده کنید. البته رنگ تیره روی چین ها باید کمی از رنگ کرم پودر تیره تر باشد، و با چرتکه، رنگ روشن را به حالت ضربه ای روی رنگ تیره بزنید. مجددا از قسمت گوشه خارجی چشم تا 2/3 کمان داخلی روی پلک را رنگ بنفش، قهوه ای یا ترکیب دو رنگ تیره دیگر استفاده کنید.

ترکیب چند رنگ
سعی کنید همیشه از ترکیب چند رنگ سایه استفاده کنید. وقتی از چندین رنگ سایه استفاده کردید، پس از اتمام رنگ آمیزی، به کمک انگشت یا چرتکه نرم روی یک مسیر باریکی رنگ ها را با یکدیگر مخلوط کنید. این کار باعث می شود که رنگ پشت چشم طبیعی تر به نظر بیاید.

خط چشم
برای کشیدن خط چشم از خط چشم مایع، یا مداد چشم یا حتی از سایه های مایع و مرطوب به کمک قلم موی نوک تیز، استفاده کنید. سپس جسم تیزی مثل خلال دندان را روی خط مژه با ملاحظه و آهستگی حرکت دهید. اگر بخواهید به شکل خال دار و نقطه نقطه به حالت ضربه ای حرکت کنید باید دقت بیشتری داشته باشید تا کاملا روی خط مژه باشد. برای دقت بیشتر می توانید چشمی که خط می کشید را ببندید تا خط مژه کاملا مشخص شود.

فر دادن مژه
از فر مژه استفاده کنید تا مژه ها خوش حالت و به سمت بالا تمایل پیدا کنند. انبرک فر مژه را حدود پنج ثانیه ثابت نگه دارید تا مژه فر بخورد. اگر چشمی که مژه آن را فر می دهید، بسته باشد راحت تر این کار را انجام می شود. دقت کنید همیشه فر مژه را قبل از ریمل استفاده کنید نه بعد از آن!

مدل آرایش چشم و سایه (50)

مدل ارایش چشم بدون سایه,مدلهای آرایش چشم و سایه,مدل خط چشم وسایه جدید

همچنین دیدن فرمایید