شیک پارس

طراحی لوگو فارسی به صورت حرفه ای

طراحی لوگو فارسی به صورت حرفه ای

fire_girl_logo_design-550×550

طراحی لوگو فارسی

امروز اغلب افراد به ویژه مدیران برجسته شرکت ها در دنیای تجارت چه کوچک و چه یک شرکت بزرگ تجاری به این باور رسیده اند که برای برند خود  یک طراحی لوگو مختص به خود را داشته باشند و برای شناساندن شرکت خود و برندسازی از لوگوی اختصاصی استفاده کنند ، اهمیت دادن به این موضوع در چند سال گذشته به حدی افزایش پیدا کرده است که حتی کسب و کارهای کوچک هم داشتن آرم اختصاصی را جزو واجبات خود می دانند .

 

طراحی لوگو فارسی

آرم یا نشانه فارسی ، با توجه به تغییرات در سبک و فیزیک طراحی و همچنین تغییر مزاج و سلیقه کاربران طراحی لوگو در ایران امروزه طراحی آرم به زبان شیرین فارسی توانسته جذابیت خاص و بیشتری نسبت به گذشته پیدا کند شاید در گذشته با کنار هم قرار دادن و چیدن چند تصویر  ساده و رئالیسم مرتبط با موضوع کاری و تجاری آن را به عنوان یک آرم یا نشانه برای خود انتخاب میکردیم اما این روزها این موضوع با جدیت زیادی در حال تغییر به ساختار مدرن و کاربر پسند می باشد .

هارمونی بصری در لوگو

خلق یک ایده بصری انحصاری در لوگو یا آرم تجاری به تنهایی می تواند شاکله یک برند را به خوبی نمایش دهد . هرچه زمان و دقت بیشتری برای این موضوع گذاشته شود در طبع آن بازخورد بهتر و اثر بخش تری از جانب مخاطب برند دریافت خواهد شد .

آرم های ساده اما موقت تجاری

آیا برند های بزرگ تجاری ، مانند کمپانی های خودرو سازی بین المللی همچون AUDI ، FERRARI ، HOUNDA  و یا حتی لوگو اپل که سر منشاء مثال زدنی هر طراحی در امر لوگو می باشد آرم پیچیده ای را برند خود انتخاب کرده اند !؟ ، خیر . کمپانی های بزرگ بر روی سادگی در آرم تجاری بیشتر از دیگر برند های کوچک یا کسب و کار های کوچک و نو پا تمرکز دارند و به این موضوع اهمیت می دهند . همانطور که در مقاله ای اختصاصی به موضوع سادگی در آرم یا ۷ اصل فوق العاده در طراحی لوگو پرداخته ایم .

ویژگی لوگو های ساده و خوانا

از مزایا و ویژگی های سادگی در نشان بازرگانی و تجاری باید به عام پسند بودن آن اشاره کرده ، سادگی و خوانایی به بیننده کمک میکند تا ارتباط منظم و مستقیم با برند شما برقرار کند و به دور از هرگونه پیچیدگی و عناصر گنگ و نامفهوم مستقیم به راهنمایی بیننده از خدمات برند بپردازد . موضوع سادگی در مواردی دیگر مانند طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی بروشور و کاتالوگ و … حتی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری و  … هم صدق میکند .

طراحی آرم تجاری :

گاها وقتی حرف و صحبت از نماد یک شرکت به گوشمان می رسد شاید تا قبل مشاهده تصویری یا نمایی از آن زیاد برای ما جذابیت و اهمیتی نداشته باشد و به سادگی از کنار گذر کنیم ، اگر چه در این بین کمپانی های بزرگی وجود دارند که با شنیدن عنوان کمپانی به قدرت شمای کلی از آرم تجاری  و میزان اعتماد به آن پی می بریم .

 برای ثبت رپورتاژ آگهی به سایت طنین وب مراجعه نمایید .

همچنین دیدن فرمایید